Ankara’dan Fransa’ya Ev Taşıma

Ankara’dan Fransa’ya Ev Taşıma

Son dönemlerde artan iş fırsatları ülkemizde bulunan pek çok kişinin yurtdışına taşınmasına neden olmakta. Bunun yanı sıra eğitim gibi gerekçelerle birçok kişi Ankara’dan Fransa’ya ev taşıma hizmetlerine ihtiyaç duyabilmekte.

Bu bağlamda alanında uzman olan firmamız yurtdışına taşınmak isteyen müşterilerimize sayısız olanaklar sunuyor. Lojistik alanında uzun yıllardır profesyonel faaliyetlerini sürdüren firmamız taşınma işlemlerinizi kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekte.

Nakliyat sürecinin başından sonuna değin her türlü hizmeti yasalara ve gerekli taşınma koşullarına uygun şekilde gerçekleştirmekteyiz. Gümrükleme gibi çeşitli izin işlemlerini sizin adınıza kolaylıkla yapmaktayız.

Taşıma işlemleri için araçlarımızı taşınacak eşyalara uygun şekilde seçmekte ve nakliye esnasında ihtiyaç duyulabilecek bütün ekipmanları araçlarımızda bulundurmaktayız. Alanında uzman personellerimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla beklentilerinizi eksiksiz karşılamaktayız.

Ankara’dan Fransa’ya Ev Taşıma Hizmeti

Ankara’dan Fransa’ya taşımacılık faaliyetlerini uzun yıllardır sürdüren firmamız bu alanda büyük tecrübe sahibi. Bu nedenle Ankara’dan Fransa’ya ev taşıma konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda sizlere sorunsuz destek sağlamaktayız.

Yurtdışı taşınma işlemleri denilince en önemli konuların başında ise gümrük izinleri gelmekte. Özellikle sınır kapısından geçişlerde oldukça önemli olan gümrük izinleri uygun şekilde alınmadığında taşınma sürecinde büyük problemler meydana gelebilmekte.

Lojistik alanında yıllara dayanan tecrübeye sahip olan firmamız gerekli izinleri sizin adınıza almaktadır. Bu sayede gümrüklerden geçerken herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmadan en kısa sürede yurtdışı taşınma işlemlerini gerçekleştirmiş olursunuz.

Ankara’dan Fransa’ya Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Eğitim, kariyer ve benzeri sebeplerden dolayı Ankara’dan yurtdışına ev taşıma hizmetlerine ihtiyaç duyan müşterilerimize profesyonel destek sağlıyoruz. Yurtdışına taşınma işlemlerinin standart taşınma işlemlerinden daha stresli bir süreç olduğunun farkında olan firmamız süreci en kolay şekilde atlatabilmeniz için sizlere sorunsuz yardım sunuyor.

Taşıma işlemleri öncesinde ilk olarak eşyalarınızın teminatını sağlamak için eşya sigortası düzenliyoruz. Böylelikle nakliyat işlemlerinizi daha güvenli hale getirmekteyiz. Öte yandan firmamız uluslararası nakliyat işlemleri için zorunlu olan C3 belgesine de sahip. Böylelikle gümrük geçişlerinde herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmanızı da engellemekteyiz.

Son derece profesyonel ve büyük bir titizlikle hizmet sunan firmamız siz müşterilerinin memnuniyetini sağlama hedefiyle dilediğiniz her konuda sizlere hizmet sağlamakta.

En Güvenli Ankara Fransa Ev Taşıma Şirketi

Uluslararası taşımacılık faaliyetleri için onaylı belgeye sahip olan firmamız süreç için gerekli olan ayrıntıları en ince detayına kadar sizler için düşünmekte. Paketleme ve kolileme hizmetleri ise nakliyat süreçlerinin en önemli kısmını oluşturmakta.

Firmamız paketleme işlemi için gerekli olan ambalaj ve koli temini sizler için öncesinde gerçekleştirmektedir. Paketlemede kullanılacak olan ambalajlar tek kullanımlıktır. Böylece eşya hijyenini de sağlamayı hedeflemekteyiz.

Öte yandan paketleme işlemleri büyük bir hassasiyetle gerçekleştirilmektedir. Eşyaların paketlere yerleştirilmesi, kolilenmesi ya da araca yüklenmesi esnasında herhangi bir şekilde zarar görmesini engelleyecek şekilde işlemler gerçekleştirilmektedir.

Ankara’dan Fransa’ya Ev Taşıma Hizmetleri

Ankara’dan Fransa’ya güvenilir taşımacılık hizmetleri sunan firmamız sizlere pek çok konuda hizmet sunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de taşınan eşyaların montajlanması hizmetidir. Özellikle mobilya tarzı eşyalar nakliye işlemi öncesinde demonte hale getirilerek kolilenmektedir.

Demonte hale getirilen eşyalarınızın her bir parçası büyük bir özenle paketlenir. Daha sonrasında Fransa’da eşyaların yerleştirileceği konuma gelindiğinde demonte parçaların montajı da tarafımızca yapılmaktadır.

Eşyalarınızın montaj ya da taşıma esnasında uğrayabileceği herhangi bir zarardan firmamız sorumludur. Eşya sigortası kapsamında teminat altına alınan mobilyalarınız alanında profesyonel personellerimiz tarafından uygun şekilde montajlanmaktadır.

Ankara’dan Fransa’ya Ofis Taşımacılığı

Ankara’dan Fransa’ya ev taşıma faaliyetlerine ek olarak ofis taşımacılığı da yapmaktayız. Ankara’da bulunan ofisini Fransa’ya taşımak isteyen müşterilerimiz için gerekli olan tüm ofis taşımacılığı işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Ankara’dan Fransa’ya ofis taşımacılığı için gerekli olan gümrük izinlerini sizin adınıza sağlamaktayız. Ofisinizde bulunan önemli ofis malzemelerini hasar görmesini engelleyecek şekilde paketlemek de ve araçlarımıza yüklemekteyiz.

Taşımacılık işlemlerimize eşya sigortası da dahildir. Bu sayede bilhassa değerli ofis malzemelerinizin teminatını sizlere sunmaktayız. Nakliyat süreci boyunca eşyalarınızın zarar görmemesi için paketleme ve kolileme işlemlerini uygun şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Nakliyat sonrasında Fransa’da bulunan ofisinize yerleşirken eşya montajı için de teknik destek sağlamaktayız. İşinin ehli personellerden oluşan kadromuzla ofis mobilyalarınızın ve çeşitli ekipmanlarınızın montajını hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Ankara’dan Fransa’ya Ev Taşıma Ücretleri

Ankara’dan Fransa’ya ev taşıma ücretleri konusunda firmamız müşterilerine çeşitli kolaylıklar sağlamaktadır. Piyasadaki birçok firmaya oranla daha ekonomik çözümlerle siz müşterilerimizi buluşturmaktayız.

Eşya taşıma ücretlerini belirlerken eşyalarınızın ağırlığını, boyutlarını ve taşınacak olan evin boyutlarını dikkate almaktayız. Bahsedilen kriterlere uygun şekilde size en ekonomik fiyatları sunuyoruz. Ek olarak kredi kartı ödemeleriniz de taksit seçeneklerini de tarafınıza sunmaktayız.

Ortalama olarak yurtdışı taşıma ücretleri aşağıdaki tabloda verildiği şekildedir.

Ankara’dan Fransa’ya Nakliyat Çeşitleri Nakliyat Ücretleri
Koli Taşıma 50 – 70 €
Parça Eşya Taşıma 110 – 180 €
5 m³ ve Altı Eşya  700 – 900 €
1+1 15 m³ Eşya 1.800 – 2.600 €
2+1 25 m³ Eşya 3.000 – 4.400 €
3+1 35 m³ Eşya 4.200 – 6.000 €
4+1 ve Üzeri Eşya 6.200 – 7.500 €

Tabloda verilen fiyatlar ortalama ücretlendirmelerdir. Fiyatlar hakkında daha net bilgi ya da teklif almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara’dan Fransa’ya ev taşıma işlemleri kimin tarafından gerçekleştiriliyor?

Firmamız nakliyat süreçlerinin tamamını kendi bünyesinde bulunan personelleriyle gerçekleştirmektedir. Süreç boyunca ihtiyaç duyacağınız teknik desteğin tamamı şirketimiz tarafından sağlanmaktadır.

Ankara’dan Fransa’ya ev taşıma işlemleri için gerekli olan gümrük izinleri nasıl alınır?

Müşterilerimizin herhangi bir şekilde gümrükleme izinleriyle uğraşmasına gerek olmadan firmamız onlar adına bütün izinleri alır. Bu sayede sınır kapısında herhangi bir problem yaşamadan kolaylıkla nakliyat işlemleri gerçekleştirilir.

Eşya güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

Her şeyden önce alanında uzman personelimiz paketleme, kolileme ve taşıma faaliyetleri esnasında eşyalarınızın hasar görmesini engelleyecek titizlikte çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Ancak müşterilerimize gereken güveni ve teminatı sağlamak açısından eşya sigortası düzenlemekteyiz.