HAKKIMIZDA

Hakkımızda

BAYERN TRANSPORT 2012 yılında kalite yolculuğuna çıkarak 12 yılı aşan nakliye ve lojistik tecrübesini modern lojistik hizmetleriyle birleştirip kalite standartları ile belgelemeye önem verdiğini göstermiş, aynı yıl antreposuyla birlikte C3 Yetki Belgesi’ni sektörde alan ilk firmalardan olmuştur.

BAYERN TRANSPORT kendi öz mal araçları ile yurtiçinde ve yurtdışında Karayolu Taşımacılığı, Havayolu Taşımacılığı, Denizyolu Taşımacılığı, Demiryolu Taşımacılığı, Fuar ve Etkinlik, Proje Taşımacılığı, Intermodal Taşımacılık, Gümrükleme, Sigorta, Depolama ve diğer tüm lojistik hizmetlerinin kusursuz olarak sunulduğu, sektöre sayısız yenilikler getirmiş olan kurumsal bir lojistik firmasıdır

2012 yılından beri lojistik sektöründe başarılı lojistik hizmetleri ve yüksek müşteri memnuniyeti ile Türkiye’ de ki ve uluslararası müşterilerinin güvenilir çözüm ortağıdır.

Lojistik sektöründe doğruluk ,dürüstlük ,iddialı ,hızlı ve güvenli olma ilkesini benimsemiş , müşteri taleplerine her zaman uyum sağlayan esnek yapısı ile lojistik ve tedarik zincirinin önemli parçalarından biri olan firmamız müşteri yelpazesini sürekli genişletmektedir

Firmamız öncelikle ALMANYA, AVUSTURYA, FRANSA, BENELUX, POLONYA, İSPANYA,ÇEK CUMHURİYETİ, MACARİSTAN olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine İhracat ve İthalat taşımaları yapmaktadır.

Çatısı altında topladığı şirketleri, profesyonel çalışanları, tam donanımlı altyapısı ve kusursuz iletişim ağıyla, tam hizmet politikası güden organize bir kurum olarak yapılanmıştır.

Kuruluşundan bugüne dek geçen zaman içerisinde sürekli büyüyen ,gelişen ve yeniliğin ve teknolojinin gerektirdiği tüm donanımlara en önce sahip olma prensibini edinmiş olan firmamız, nakliye çözüm ortaklığında Türkiye’nin ve Dünyanın en büyük firmaları ile iş anlaşmaları yaparak Global bir kimlik kazanmıştır.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz lojistik sektöründe devamlı gelişen, kendini yenileyen, en uygun teknolojiyi kullanan, geniş müşteri yelpazesi ile uluslararası lider markalardan olmak yönündedir.

Vizyonumuz güçlü bir organizasyon, ileri teknolojinin kullanımı, kalifiyeli iş gücü ve çevreye duyarlı yaklaşımın uygun bir karışımı ile müşteri memnuniyetinin üstünde bir hizmet gerçekleştirmek.