Avusturya’ya Mobilya Gönderimi

Türkiye’den Avusturya’ya mobilya gönderimi yapmak isteyen kişi ve kurumlara Bayern Transport olarak güvenli hizmet veriyoruz. Uluslararası mobilya taşımacılığı yapan bir firma olarak sertifikalı ve garantili mobilya gönderimi ve ev taşıma hizmetlerimiz bulunuyor. Avusturya’ya mobilya göndermek isteyen kişiler için sunduğumuz tüm hizmetler ekonomiktir. Türkiye’de ülke için mobilya gönderimi bile bazen zor olabilirken yurt dışına mobilya göndermek bazı kişileri korkutabiliyor. Oldukça stresli olan bu süreçte tüm işlemleri tamamlanmış ve gerçek belgeler ile hizmet veren firmalar kullanılmalı. Bayern Transport olarak müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetler son derece güvenilir şartlar altında gerçekleşir.

Türkiye’den Avusturya’ya Mobilya Göndermek

Türkiye’de faaliyet gösteren bir firma olarak sadece yerel ve ulusal hizmet vermiyoruz. Hizmetlerimiz arasında uluslararası taşımacılık da bulunuyor. Avusturya parça eşya taşıma şirketi olarak sunduğumuz hizmetlerimiz arasında ev ve ofis taşıma da yer alıyor. Türkiye’den Avusturya’ya mobilya göndermek isteyenlerin eşyalarını güvenle paketliyor ve Avusturya’daki adreslerine profesyonel ekiplerimiz ile teslim ediyoruz.

Türkiye’den Avusturya’ya Mobilya Gönderimi Ne Kadar?

Türkiye’den Avusturya’ya eşya taşıma fiyatı için kesin bir bilgi vermemiz oldukça zor. Eşya sayısı, teknik unsurlar ve protokol gibi konulara bağlı olarak mobilya gönderiminin ne kadar olacağını belirliyoruz. Nakliye için ne kadar ödeyeceğinizi merak ediyor iseniz Bayern Transport expertleri ile iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımız tarafından yapılacak olan incelemenin ardından fiyat bilgisi müşterilerimize verilir. Piyasanın değerleri üzerinde sunduğumuz hizmetler kaliteli ve güvenilir olmasının yanı sıra oldukça ekonomiktir.

Türkiye’den Avusturya’ya Gönderilen Mobilya Kaç Günde Adrese Ulaşır?

Avusturya nakliye firması olarak sunduğumuz hizmetlerimiz söz verilen süre içerisinde gerçekleştirilir. Müşterilerimiz ile karşılıklı imzaladığımız sözleşmelerimizde ise adrese kaç gün içerisinde teslim edilebileceğine de yer veriyoruz. Avusturya’ya 2 hafta ile 4 hafta arasında eşya teslim ediyoruz. Nakliye sürecinin ne kadar olacağını belirleyen bazı unsurlar vardır. Belge ve sertifikaları tam olan ürünlerin Avusturya’ya ulaştırılmaları daha hızlı oluyor. Avusturya’ya mobilya gönderimi için yasal prosedürlere uyulması gerekir. Tüm prosedürlere uyulduğunda ortalama 2 hafta (14 gün) içerisinde Türkiye’den gönderilen mobilyalar Avusturya’ya ulaştırılır.