Bursa’dan Almanya’ya Ev Taşıma

Bursa’dan Almanya’ya ev taşıma için gerekli olan tüm hizmetleri sizlere sunuyoruz. Uluslararası taşımacılık hizmetlerinde uzun süreli tecrübeye sahip olan firmamız ihtiyaçlarınıza yönelik çözümleri sizlere sağlamakta.

Kurumsal kimliğe sahip olan firmamız müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı kalarak ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri kusursuz bir şekilde vermektedir. Uluslararası taşımacılık işlemleri için gerekli kılınan C3 sertifikasına sahip olmanın yanı sıra nakliye hizmetlerimizde eşya sigortasını da sizlere sunmaktayız.

Buna ek olarak piyasaya oranla çok uygun seçeneklerle nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Kredi kartına taksit seçeneklerini müşterilerine sunan firmamız sizlere hem ekonomik hem de profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Avrupa’ya eşya taşımacılığı konusunda bir numara olan firmamızın hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.

Bursa’dan Almanya’ya Ev Taşıma Hizmetleri

Almanya ülkemizde yaşayan bireyler tarafından yaşam, iş ya da eğitim gibi konular nedeniyle en fazla tercih edilen Avrupa ülkeleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle her yıl pek çok kişi Bursa’dan Almanya’ya ev taşıma hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır.

Bursa’dan Almanya’ya nakliyat faaliyetleri gerçekleştiren firmamız bu anlamda ülkemizin önde gelen nakliyat şirketleri arasında yer almaktadır. Şirketimiz bünyesinde uzun yıllardır görev alan uzman personellerimiz, periyodik bakımları düzenli şekilde gerçekleştirilen son model araçlarımız ve nakliyat işlemleri için gerekli olan ekipmanlarımızla ihtiyaç duyduğunuz nakliyat faaliyetlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Bursa Almanya Uluslararası Nakliyat Şirketi

Avrupa’ya taşınmak isteyen bireylerin bu süreci sorunsuz bir şekilde atlatabilmesi için profesyonel uluslararası nakliyat şirketi hizmetlerinden yararlanmaları elzemdir. Bu bağlam kapsamında uzun yıllardır faaliyetlerini başarıyla sürdüren firmamız müşteri memnuniyetini gözeten hizmet anlayışıyla ihtiyaç duyduğunuz taşımacılık hizmetlerini sizlere sunmaktadır.

Uluslararası nakliyat işlemleri esnasında en önemli konu ise gümrükten geçişler için gerekli olan izinler. Sınır kapısından geçişler için gerekli olan izinlerin müşteriler tarafından alınması büyük zaman kaybına yol açabilmekte ve taşınma faaliyetlerinin gecikmesine neden olabilmektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip olan firmamız gümrükten geçmek için gerekli olan izinlerin tamamını sizin adınıza almaktadır. Bu sayede taşınma işlemlerinin hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktayız.

En Güvenli Almanya Ev Taşıma Şirketi

Bursa’dan Almanya’ya ev taşıma konusunda müşterilerin özen gösterdiği konulardan arasında eşyaların paketlenmesi gelmekte. Özellikle kırılmaya oldukça müsait olan cam ya da porselen gibi mutfak eşyaları söz konusu olduğunda müşteriler nakliyat firmalarından büyük hassasiyet talep etmekte.

Müşterilerinin istek ve taleplerini her zaman öncelik kabul eden firmamız eşyaların paketlenip kolilere yerleştirilmesi konusunda istenilen özveriyi göstermektedir. Bu bağlamda paketleme işlemlerinde bilhassa kırılacak eşyalar koruyucu önlemler alınarak paketlenmektedir.

Öte yandan hijyene de önem veren firmamız paketleme işlemleri için tek kullanımlık ambalajları tercih etmektedir. Hijyenik ve özenli paketleme işlemlerinden sonra paketlenen eşyalar dikkatli bir şekilde kolilenmekte ve nakliyeye uygun hale getirilmektedir.

Bursa’dan Almanya’ya Nakliyat Hizmetleri

Bursa’dan Almanya’ya ev taşıma faaliyetleri gerçekleştirecek olan kişiler nakliyat konusunda güvenilir hizmet almak istemektedir. Bu açıdan bakıldığında firmamız Türkiye’nin en güvenilir firmaları arasında yer almaktadır.

Bursa’dan Almanya’ya güvenilir nakliyat hizmetleri sunan firmamız kolilenen eşyalarınızı araçlara taşıma ve yerleştirme esnasında büyük özen göstermektedir. Bilhassa yüksek katlı binalarda gerçekleştirilecek taşıma işlemlerinde kolileri asansöre yerleştirilirken çok dikkatli olunması gerekmektedir.

Öte yandan eşyalar tırlara yüklenirken de benzer şekilde özen gösterilmesi gerekmektedir. Firmamız bünyesinde çalışan tecrübeli personellerimiz eşyalarınızın nakliyesini gösterirken büyük bir hassasiyetle faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Bursa’dan Almanya’ya Ofis Taşıma

Bursa’dan Almanya’ya ev taşıma hizmetlerine ek olarak müşterilerimiz tarafından en fazla talep edilen hizmetler arasında ofis taşımacılığı gelmekte. Mevcut ofisini Avrupa’ya taşımak isteyen müşterilerimiz için gerçekleştirdiğimiz ofis taşımacılığı faaliyetlerinde de aynı özeni göstermekteyiz.

Ofis içerisinde bulunan hassas ofis malzemelerini ve önemli dosyalarınızı uygun şekilde paketlemekte ve kolilere yerleştirmekteyiz. Bilhassa kırılma ya da hasar görme ihtimali bulunan ofis malzemelerinin paketlemesini yaparken ekstra dikkat göstermekteyiz.

Öte yandan benzer şekilde gümrük geçişlerinde problem yaşamamanız için gerekli olan tüm izinleri sizin adınıza almaktayız. Ofis taşıma sürecinizi en kolay ve konforlu şekilde gerçekleştirmeniz için süreç boyunca gerekli tüm hizmetleri tarafınıza sağlamaktayız.

Bursa’dan Almanya’ya Ev Taşıma Ücretleri

Bursa’dan Almanya’ya ev taşıma hizmetlerinin ücret bedelleri belirlenirken dikkate alınan belli başlı hususlar bulunmakta. Bunların başında nakliyesi gerçekleştirilecek olan eşyaların ağrılık ve boyutları yer almakta.

Öte yandan paketlemesi yapılan eşyaların parça şeklinde mi yoksa koli şeklinde mi paketlendiği ücreti etkileyen unsurlar arasında yer alıyor. Ortalama olarak ücretlendirmeler tabloda verildiği şekildedir.

Bursa’dan Almanya’ya Nakliyat Çeşitleri Nakliyat Ücretleri
Koli Taşıma 50 – 70 €
Parça Eşya 110 – 180 €
5 m³ ve Altı Eşya  700 – 900 €
1+1 15 m³ Eşya 1.800 – 2.600 €
2+1 25 m³ Eşya 3.000 – 4.400 €
3+1 35 m³ Eşya 4.200 – 6.000 €
4+1 ve Üzeri Eşya 6.200 – 7.500 €

Tabloda verilen fiyatlar ortalama ücretlendirmelerdir. Fiyatlar hakkında daha net bilgi ya da teklif almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bursa’dan Almanya’ya nakliye için gerekli olan gümrükleme işlemleri nasıl gerçekleştiriliyor?

Nakliyat işlemlerinde önemli olan gümrükleme, sigortalama ve izin işlemlerinin tamamı firmamız tarafından sizin adınıza bizzat gerçekleştirilmektedir. Tüm işlemlerinin yasalara ve gerekli düzenlemelere uygun şekilde gerçekleştirilmektedir.

Bursa’dan Almanya’ya taşımacılık faaliyetleri nelerdir?

Bursa’dan Almanya’ya taşımacılık faaliyetlerimiz arasında ev taşıma, ofis taşıma, zati eşya taşımacılığı ve kargo taşıma hizmetleri gibi sayısız hizmet çeşidi bulunmaktadır. Türkiye’nin lojistik konusunda önde gelen firmaları arasında yer alan şirketimiz sizlere profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Bursa’dan Almanya’ya ev taşıma hizmetleri ücretleri ne kadar?

Bursa’dan Almanya’ya ev taşıma ücretleri ortalama olarak yukarıdaki tabloda verildiği şekildedir. Ancak daha net bilgi almak için firmamızla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Firmamız ücret politikası açısından en uygun ve ekonomik fiyatları sizlere sunmayı hedeflemektedir.