Bursa’dan Hollanda’ya Nakliyat

Türkiye’nin tüm illerinden, farklı ülkelere taşınma planları olanlar için, yılların verdiği tecrübeyle, deneyimli elemanlarımızla, özenli paketleme ve garantili nakliyat sistemimizle sizlere en uygun ve en kaliteli nakliye hizmetini sunuyoruz. Güvenli ve hızlı taşımacılık için bizi seçtiğinize asla pişman olmayacaksınız. Firmamız köklü bir firma olup, uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir. Firmamızın sunduğu hizmetler hakkında bilgi sahibi olup, aklınıza takılan soru işaretlerini gidermek adına, sizler için hazırladığımız makalemize göz atabilirsiniz.

Firmamız Hakkında

Firmamız köklü bir taşıma şirketi olup, uzun yıllardır hizmet vermektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle, şahit olduğumuz müşteri memnuniyetleriyle, alanımızda daima lider olduğumuzu kanıtlamış durumdayız. Bünyemizde, bizlerle birlikte canla başla çalışan yüzlerce eleman mevcuttur. Taşımanın sağlandığı, yeni model ve tüm bakımları düzenli olarak yapılan kapalı kasa tır, kamyon, kamyonet gibi her türlü taşıma aracı bulunmaktadır. Eşyalarınız, firmamız tarafından sigortalanır ve aksi bir durumda tüm sorumluluk  ve maliyet bize aittir. 

Bursa’dan Hollanda’ya Ev Taşıma

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, istediğiniz adresten eşyalarınızı alarak, güvenli ve hızlı şekilde, yurt dışına taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimiz arasında Bursa’dan Hollanda’ya nakliyat hizmeti de vardır. Bursa’da ikamet eden ya da Bursa’da ev eşyası olup Hollanda’ya taşımak isteyenler için bu güzergahta hizmet veren araçlarımız mevcuttur. Eşyalarınızı adresinizden alarak, Hollanda’ya güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Eşyalarınızın sökülmesi, paketlenmesi, taşınması ve monte edilmesine kadar tüm işlemleri, firma elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. 

Bursa’dan Hollanda’ya Mobilya Göndermek

Bursa’da hizmet veren bir mobilya şirketiniz var ve Hollanda’ya gitmek için siparişleriniz beklemede. En hızlı, güvenli ve uygun maliyetli nasıl ulaştırabilirim diye düşünüyorsunuz. Sizi bu düşünceden kurtararak, mobilyalarınızı sağlam, güvenli bir şekilde ve mümkün olduğunca en kısa zamanda yerine ulaştırıyoruz. Bizimle çalıştığınız sürece, asla gözünüz arkada kalmayacak.

Bursa’dan Hollanda’ya Eşya Nasıl Gönderilir?

Türkiye’nin dört bir yanından başka ülkelere sipariş veya eşya göndermek artık çok kolaydır. Firmamızın, uluslararası nakliyat hizmetlerinden faydalanarak, Türkiye’nin istediğiniz şehrinden, istediğiniz ülkeye eşyalarınızı veya evinizi kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Firmamız, Bursa’dan Hollanda’ya nakliyat hizmeti ile her türlü eşya, mobilya veya ev taşıma işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yerine getirmektedir.

Bursa’dan Hollanda’ya Parsiyel Yük Nakliyesi

Birkaç parça eşyanız var ve bu az miktardaki eşyanın yurtdışına taşınması için büyük kamyonet ile nakliye yapılması sizlere oldukça pahalıya mal olacaktır. Bizlerde yine siz müşterilerimizin mağdur olmaması ve zor durumda kalmamanız adına, parsiyel taşımacılığı faaliyete geçirdik. Parsiyel yük nakliyesi, aynı güzergah üzerinde bulunan parça halindeki ve az miktardaki eşyaların bir araçla taşınma işlemidir. Firmamız, Bursa’dan Hollanda’ya nakliyat hizmetinin yanı sıra, parsiyel yük nakliye hizmetide vermektedir.

Sunduğumuz Hizmetler

Firmamızın sizlere sunduğu nakliye hizmetleri ;

• Garantili taşıma sözleşmesi

• Deneyimli ve işinde uzman personellerle, güvenli bir hizmet

• Sağlam ve özenli paketleme sistemi

• Ekspres taşımacılık (hızlı nakliyat)

• Asansörlü taşıma sistemi

• Uygun fiyat

• Tüm sökme ve kurulum işlemleri

• Kapalı tır ve kamyonlarda taşıma işlemi

Garantili Taşıma Sözleşmesi

Ev eşyalarınız veya farklı malzemeleriniz, Bursa’dan Hollanda’ya nakliyat yapılırken, sizlere en kaliteli, en güvenilir hizmeti vermeye çalışıyoruz. Anlaşma yapılıp, ön ödeme alındıktan sonra, eşyalarınızın tüm güvenliği bize aittir. Sizlerle sözleşme imzalıyoruz ve eşyalarınızın sigortasını yaparak, sigortalı taşıma hizmeti sunuyoruz. Yaşanabilecek olası aksiliklerde tüm zarar firmamıza aittir. Bu güne kadar bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşanmamıştır.

Deneyimli ve İşinde Uzman Personeller

Uzun yıllardır bünyemizde birlikte çalıştığımız elemanlarımız, yılların verdiği tecrübeyle, büyük bir titizlikle çalışarak, işlerini en iyi şekilde tamamlamaya özen gösterirler. Her türlü sökme, monte etme gibi işlemlerde özenle hareket edip, düzenli ve sağlam bir şekilde paketleme yaparak, eşyalarınızın zarar görmeden varacakları adrese ulaşmalarını sağlarlar.

Sağlam ve Özenli Paketleme Sistemi

Eşyalarınız, en ufak parçasına varıncaya kadar, ayrı ayrı sarılarak, özenle paketlenmektedir. Gerekli eşyalar streç filmle sarılırken, bazı narin ve önemli eşyalarınızın, zarar görmeden taşınması için ayrı ayrı patpatlara sağlam şekilde sarılarak paketlemesi yapılır. Sarılan malzemeler ayrı ayrı kolilere yerleştirilerek, Bursa’dan Hollanda’ya nakliyat işleminiz büyük bir titizlikle gerçekleşmiş olur.

Ekspres Taşımacılık (Hızlı Nakliyat)

Tüm imkânlarımızı seferber ederek, Bursa’dan Hollanda’ya hızlı nakliye hizmeti sunmaktayız. Olabildiğince en kısa sürede, eşyalarınızı güvenle, gideceği adrese ulaştırıyoruz. Her türlü taşınma, eşya gönderme gibi acil durumlarda ekspres taşımacılık hizmeti için bizlere ulaşabilirsiniz.

Asansörlü Taşıma Sistemi

Bazı çok katlı yüksek binalarda, hem zamandan tasarruf sağlamak, hem de kolay bir şekilde taşınmasını sağlamak için asansörlü taşıma hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Son modern ve yüksek ağırlık kapasiteli asansörlerimizle,  daha kolay ve hızlı bir şekilde taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Asansörlü taşımalarda fiyat tarifesi, diğerlerine göre farklılık göstermektedir. 

Uygun Fiyat

Kaliteden asla ödün vermeden en güvenilir, en hızlı ve uygun fiyatlı hizmeti sunmaktan büyük mutluluk duyarız. Birlikte çalıştığımız müşterilerimizin memnuniyeti, bizlere işimizi daha da sevdirmektedir. Siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlı ve en kaliteli hizmeti verebilmek adına, bütün imkânlarımızı seferber ediyoruz. Bursa’dan Hollanda’ya nakliyatücretlerimiz, yine siz değerli müşterilerimizi yormamak adına oldukça indirimli olarak tarifelendirilmiştir.

Tüm Sökme ve Kurulum İşlemleri

Bursa’dan Hollanda’ya nakliyat hizmetimizde, çeşitli mobilyalarınızın ve beyaz eşyalarınızın sökülme ve kurulum işlemleri bize aittir. Her türlü beyaz eşyalarınızı evinizden zarar vermeden sökerek, yeni evinize aynı şekilde kurulumunu, bağlantılarını yapıyoruz, Ayrıca dolap, kitaplık, şifonyer gibi çeşitli mobilyalarınızı özenle söküp, ayrı ayrı paketleyip yerine ulaşılınca da yine dikkatlice monte ederek, kurulumunu yapıyoruz.

Kapalı Tır ve Kamyonetlerde Güvenli Taşıma İşlemi

Firmamız, ister şehirlerarası, ister uluslararası olsun, her türlü nakliyat işlerini kapalı kasa, tır, kamyon ve kamyonetlerle yapmaktadır. Bursa’dan Hollanda’ya nakliyat işlemi gerçekleştirilirken, oldukça uzak bir mesafe olduğundan dolayı her türlü yağmur, kar, dolu gibi dış etkenlere maruz kalınabilir. Bizler bu dış etkenlere karşı ve olası hırsızlık, gasp gibi uygunsuzluklara karşı gerekli güvenlik önlemlerimizi alarak, eşyalarınızı korunaklı, şifreli kapalı kasa araçlarla güvenle yerine ulaştırıyoruz. Eşyalarınız, firmamız tarafından sigortalandığından dolayı, olası bir aksilik durumunda tüm zarar firmamız tarafından karşılanmaktadır. 

Bursa’dan Hollanda’ya Ev Taşıma Ücreti Ne Kadardır?

Belirli güzergâhtaki fiyat listemiz aynı olurken, bazı farklılıklar fiyata etki etmektedir. Bursa’dan Hollanda’ya nakliyat, ücreti, Bursa ile Hollanda’da ki taşınma adresinin uzaklığına göre değişiklik gösterir. Taşınacak eşyanın miktarı da, fiyata etki eden en önemli etkenlerdendir. Bazı taşıma işlemleri, asansörlü sistemle yapıldığından ücret te ona göre artmaktadır. Firmamız yine fiyat konusunda sizlere yardımcı olmak adına en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatla sizlere sunmaktadır.

Formun Üstü

Formun Altı