Danimarka’ya Mobilya Gönderimi

Danimarka’ya mobilya gönderimi firmamızın en çok aldığı işler arasında yer alır. Bayern Transport olarak Danimarka’ya 10 ila 30 günlük süreçler ile nakliye hizmeti veriyoruz. Danimarka’ya mobilya göndermek isteyen kişiler uzman kadromuz ile iletişime geçerek mobilyaları ile ilgili detaylı bilgi aktarabilirler. Danimarka’ya mobilya gönderimi yaparken ayrıca müşterilerimizin birtakım evraklar da hazırlaması gerekir. Bu evraklar gümrük aşamasında ilgili memura sunulur ve eşyalar denetlenir.

Danimarka’ya Zati Eşya Gönderilirken Gümrük Vergisi Ödenir Mi?

Danimarka ve Türkiye arasında nakliye işlemi yapılırken bazı eşyalardan gümrük vergisi alınır. Zati eşyalar ise gümrük vergisi alınmayan grup içerisinde bulunur. Danimarka ve Türkiye arasında zati eşya nakliyesi yapılırken müşterilerimizden ve firmamızdan vergi ödemesi alınmaz. Danimarka evden eve nakliye şirketi olarak zati eşyaların taşınmasında vergi muafiyetimiz bulunuyor.

Danimarka’ya Express Mobilya Gönderimi Yapılır Mı?

Danimarka evden eve nakliyeci olarak çalıştığımız süre boyunca teslim sürelerinde her zaman titiz davrandık. Gümrük ve yasal süreçlerde tüm belgelerimiz eksiksiz olarak görevlilere sunulmakta ve süreç takibi uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Danimarka’ya hızlı mobilya gönderimi yapılması gerekiyor ise müşterilerimizin uzmanlarımız ile görüşmesi gerekir. Randevu alarak nakliye detayları üzerine konuşabilirsiniz.

Danimarka’nın Hangi Şehirlerine Mobilya Gönderimi Yapılır?

Danimarka’nın birçok şehrine eşya ve mobilya taşıma yapıyoruz. Kopenhag başta olmak üzere Danimarka’nın neredeyse tüm şehirlerine nakliye hizmeti vermekteyiz. Danimarka nakliye şirketi önerisi isteyen kişilere sık sık tavsiye edilen bir firmayız. Bunun nedeni ise müşterilerimizin istedikleri adrese, söz verdiğimiz tarihte eşyalarını teslim etmemiz ve etik iş anlayışımızdır. Türkiye’nin her yerinden Danimarka’nın her yerine hizmet sağlıyoruz.

Danimarka’ya Taşınan Mobilyalar Nedir?

Danimarka’ya birçok ürün taşınabilir. Bu ürünler kişisel eşyalar olabileceği gibi ofis eşyaları da olabilir. Danimarka iş yeri taşıma şirketi olarak da hizmet veren Bayern Transport olarak müşterilerimizin sadece ev değil ofis eşyalarını da taşıyoruz. İş yerinin çalışma ortamında kullanılan ofis eşyalarından özel eşyalara kadar birçok mobilyanın taşımasını gerçekleştiriyoruz. Danimarka’ya mobilya gönderimi yaptırmak isteyen kişiler şirketimiz ile iletişime geçerek uzmanlarımızdan randevu alabilirler.