İtalya’ya Mobilya Gönderimi

Türkiye’den İtalya’ya mobilya gönderimi yapan uluslararası firmamız tüm ihtiyaç sahiplerine güvenli, sigortalı ve eşit hizmet verir. Adil ticaret anlayışı ile çalışıyor ve hem ekip arkadaşlarımızı hem de müşterilerimizin haklarını korumak için uğraşıyoruz. Taşınma süreci yurt içinde dahi zor iken yurt dışına taşınan kişilerin yaşadıkları stres her zaman daha fazla oluyor. Bunun önüne geçmek için Bayern Transport olarak onlara sorunsuz ve kaliteli hizmet sağlamayı ilke haline getirdik.

İtalya’ya Türkiye’den taşıdığımız her bir mobilyayı sigortalıyor ve güvenle adrese teslimlerini gerçekleştiriyoruz. Bu aşamada müşteri haklarının farkında olarak işlem yapıyoruz. İtalya evden eve nakliye şirketi olarak sunduğumuz hizmetler bu kadar ile de sınırlı değil. Detaylar için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

İtalya Parça Eşya Taşıma

İtalya’ya eşya taşırken önemli olan birkaç nokta bulunur. Bu unsurlardan biri gümrük sürecidir. Gümrük sürecinin sorunsuz olması, teslimat süresini etkiler. Gümrük işlemlerinin yanı sıra İtalya parça eşya taşıma şirketi, ofis taşıma ve ev taşıma gibi hizmetlerimize de özen gösteriyoruz. Parça eşya taşımasında mobilyanın cinsi, adedi ve diğer bilgilerine yer verilir. Göndericinin adres, vize ve oturum belgelerinin de eksiksiz olması gerekir.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası nakliyat yapan sayılı firmadan biri olarak hizmet veriyor ve müşterilerimize piyasa standartlarının üzerinde destek oluyoruz. Sunduğumuz her bir fırsat ve hizmet İtalya nakliye firması olarak çalıştığımız süre boyunca elde ettiğimiz deneyimlere dayanıyor. Uluslararası bir firma olarak güvenli nakliye sürecini emin adımlar ile başlatıyor ve müşteri memnuniyetini son derece önemsiyoruz.

İtalya’ya Evden Eve Sigortalı Nakliyat Hizmeti

İtalya’daki evlerin yapılanması genellikle apartman daireleri şeklindedir ve eğer müşterilerimiz geniş bahçeli bir eve taşınmıyor ise taşıma esnasında zorluk çekebilirler. Bunun önüne geçmek için Bayern Transport olarak İtalya asansörlü ev taşıma şirketi özelliğimiz de bulunuyor. Türkiye’den 2568 km uzakta olan İtalya’ya 30 günlük süre içerisinde eşyalarınızı taşımaktayız. Türkiye ve İtalya arasındaki mesafeyi ve gümrük sürecini dikkate alarak İtalya’ya mobilya gönderiminde olabildiğince hassas ve titiz davranıyoruz.