İzmir’den Almanya’ya Nakliyat

Her daim Türkiye’den Almanya göç konusun hep ilk sıralardadır. İlk işçi göçünün başlama tarihi 1961 yıllarına dayanmaktadır. Almanya’nın yeni oluşan sanayisine hizmet amaçlı başlayan bu göç serüvenin ilk Türk vatandaşları, Türkiye’den Almanya’ya göç eden kişi sayısı  450 kişiyle başlamıştır. Geçen zaman içerisinde  Almanya’da yaşayan Türk nüfusu şuan da üç buçuk milyonu geçmektedir.  Bu kadar yoğun Türk nüfusunun olduğu Almanya’ da nakliye şirketinin olmaması imkânsız demektir.

Bu kadar kalabalık insan yükünün taşınma problemini İzmir’den Almanya’ya nakliyat  firması şirketimiz olarak en güvenilir ve sağlam ekibimizle bu yükü sırtlanmaktan onur duyuyoruz. İzmir de yaşayan vatandaşlarımızın  her neresinde olursa olsun nakliye firmamız olarak her türlü güvenilir ekipmanlarımız ile sizlerin değerli bildiği eşyalarınızı  evinizden alıp Almanya’ya kadar Almanya’nın da her neresinde taşınma işleminiz var ise oraya kadar sizleri kendi güvenilir, iş arkadaşlarımız aracılığıyla Almanya’daki evinize kadar götürüyoruz.

Güven Veren Nakliye Firması

Sizlerin güvenini kazanmak için elimizden geldiğinin en fazlasını sunmaya gayret gösteriyoruz. Sizler bizim nakliye firmamızı beğenip  bizlerden memnun ayrıldığınız anda bizim nakliye işimiz o zaman bitmiş oluyor. İzmir’den Almanya’ya nakliyat  firması şirketi olarak işimizi severek gönülden bağlı bir şekilde sizlerin hizmetine sunmaya gayret gösteriyoruz. Bu gayretimizde sizlerin değerli eşyalarına zarar gelmemesi için elimizden gelen imkânın en fazlasını sunmaya firmamız olarak  gayret gösteriyoruz. Nakliye firmamızı seçip bizi deneyimleyerek başarımıza siz değerli müşterilerimizi ortak etmekten memnuniyet duyuyoruz. Başarımız sizin memnuniyetiniz ile ölçülen bir değerdir.

İzmir’den Almanya’ya Ev Taşıma

Çok fazla rağbet gören Almanya’ya  ev taşıma işi yapan firmalar oldukça fazladır. Bu fazlalığın içerisinde güvenilirliğe ulaşmak çok da kolay değildir. Her nakliye firmasıyız diyen ekiple çalışmak, işlerinizin sonunu hüsrana uğratabilir. Ev eşyası taşıma işleminde, birçok kurumsal olmayan firma mevcuttur. Sizlerin eşyalarını, sizlerden alarak nasıl bir işlemden bile geçtiği bilmediğiniz, bir şekilde eşyalarınız nelere maruz kaldığını bilmediğiniz, bir sürece girmiş bulunacaktır.

Eşya kayıplarına, kırılmalara maruz kalmış bir sürü eşyanız, elinize ulaşıp ulaşmayacağı bile belirgin olmayan eşya  garantisi vermeyen, kurumsallıktan uzaktan yakından alakası olmayan firmalardan uzak durmanızı sizlere önemle rica da bulunuruz. İzmir’den Almanya’ya nakliyat firması şirketimiz sizler için firmamızı en güvenilir, kurumsal bir iş yeri haline getirebilmek için yoğun çaba sarf ederek yılların birikimiyle, kendimizi geliştirip siz değerli müşterilerimizin iş yükünü sırtından azaltmak için en iyi kurumsal firma olarak, adımızı dört bir yana duyurduk. Bizleri gönül rahatlığıyla evinizin değerli eşyalarını teslim edip varış noktasından alabilirisiniz.

İzmir’den Almanya’ya Eşya Nasıl  Taşınır?

Taşımak istediğiniz eşyalarınızı tek tek sararak boyutlarına göre kolilemelisiniz her bir eşyanız için ayrı ayrı sarma işlemi gerçekleştirmelisiniz, kırılacaklara ekstra özen göstermelisiniz. Ya da sizler için her şeyin en ayrıntısına varana kadar düşünen  İzmir’den Almanya’ya nakliyat  firması şirketimiz olarak tüm ayrıntıları sizin adınıza biz üstlenebiliriz. Bu taşınma işlemi esnasında;

  • İlk olarak eşyalarınızı tek tek hasar görmemesi için sarıp sarmalarız. Mutfak eşyalarınızı özellikle kırılma olasılığı çok yüksek olduğu için en özenli bir şekilde tek tek sarıp kırılmasını önleme adına düzgün bir şekilde yerleştirip kolileme işlemi gerçekleştirilir. Kırılma tehlikesi bulunan eşyalarınızı uyarı yapıştırarak hassas şekilde nakliye araçlarına gönderimi sağlanır.
  • Elimizde tüm malzemenize yetecek kadar koli bulunmaktadır. Malzeme sıkıntısı çekmemekteyiz.
  • Televizyon, buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, çamaşır makinesi gibi  değerli ağır eşyalarınız çizilme, hasar görmesini önlemek amacıyla her bir tarafını köpük malzemelerimiz ile sarıp streçleme işlemi yaparak güvenle nakliye aracına taşınmasını sağlanır.
  • Koltuk takımlarını büyük bezlerimiz ile kirden tozdan muhafaza olmalarını sağlamak için sarılıp o şekilde nakliye aracına taşınır.
  • Nakliye  araçlarımız eşyalarınızı alabilecek kapasiteye göre büyüklükte ayarlanmış, sağlam yapıda araçlardır. Eşyalarınız içerisinde sallanıp kırılmaya maruz kalmadan varış  noktasına kadar güvenle gelmektedir.
  • Deneyimli işinde uzman elaman kadromuz sayesinde neyi nasıl yapacağını bilen deneyimli kişiler sayesinde işiniz sekteye uğramadan bitirme konusunda kendimize güveniyoruz.
  • Sınırdan geçerken gerekli evrak ve belgelerimiz, araçlarımızın uyumu tam olduğundan hiç bir bekleme aksaklığı çekmeden vaktinde sizlere verdiğimiz gün de eşyalarınızı zamanında teslim etmiş bulunacağız

Sizlerin değerli eşyalarını kendi eşyalarınız gibi koruyup muhafaza ederek varis noktasına kadar güvenilir ekibimizle, sizlere teslim edene kadar İzmir’den Almanya’ya nakliyat  firması ekibimiz olarak  başında duruyoruz.

İzmir’den Almanya’ya Nakliyat  Firmamız da Asansörlü, Sigortalı Hizmet

İzmir’den Almanya’ya nakliyat  işlemi sırasında eşyalarınızı, düzenli kolileme işlemi içerisinde, büyüklü küçüklü sıralarına göre dizayn ediliyor. Eviniz yüksek katta ise eşyalarınız zarar görmemesi için, hasar almaması için, deneyimli işinde uzman asansörlü nakliye ekibimiz ile eşyalarınızı düzgün bir şekilde aşağıya, nakliye aracımıza yüklüyoruz. Bulunduğunuz yerden asansörlü nakliye ekibimizle alıp, taşıma noktasında da yeniden asansör gerektiren bir bina ise asansör ekibimiz sizler için, orada da devreye geçerek eşyalarınızı dikkatli bir şekilde evinize taşıma işlemini gerçekleştiriyor.

Bu taşınma esnasında kurumsal güvenilir bir şirket olduğumuzdan dolayı, eşyalarınızın başına küçük ya da büyük herhangi bir hasar gelmesi durumunda, eşyalarınız ilk baştan beri sigorta kapsamına alınaraktan taşınma işlemi gerçekleştiriliyor. Herhangi bir hasar durumunda anında sizlere, zararınız ne ise karşılanıyor. Siz müşterilerimizi memnun etmek için elimizden gelenin fazlasını sunmak  İzmir’den Almanya’ya nakliyat firması şirketi olarak  önemli başarı endeksimizdir.

İzmir’den Almanya’ya Mobilya Gönderme

İzmir’den aldığınız mobilyalarınızı Almanya’ya nasıl götüreceğiz gibi bir sürü problem ettiğiniz anda devreye İzmir’den Almanya’ya nakliyat firmamız aklınızda bulunabilir. Her türlü destek ve ekipmanla ürününüzü sınırdan geçerken sadece gümrük ve KDV masraflarını ekstra fiyatlandırmamızın içerisine kataraktan ekstra ücrete tabi tutulma farkından başka hiç bir fark bulunmamaktadır. Eşyanızı fazla ara yollara girdirmeden, dümdüz yolumuzda direk size teslim etmeye çalışıyoruz. Bu esnada almış olduğunuz mobilyanız nakliye araçlarımızda hasar görmemesi için çok iyi bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Çünkü ani sarsılmada  hasara uğramaması için, zarar görmemesi için, çok iyi parçalarının sarılması gerekmektedir, hiç bir kayıp söz konusu olmaması için sarılma koşullarına dikkat edilmeli. İzmir’den aldığımız eşyanızı Almanya’nın hangi şehir, hangi kasabasında ikametgâh ediyorsanız dilediğiniz konuma kadar  kurumsal firmamızın olmazsa olmazı sigorta kapsamında eşyanızı sizlere teslim ediyoruz. İzmir’den Almanya’ya nakliyat  firması olarak her türlü destek ve yardımda bizlere arayarak ulaşabilirsiniz.

Uluslararası evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir nakliye şirketi arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir.