Macaristan’a Taşınmak

Macaristan’a ev taşıma Türkiye’den göç eden kişilerin ihtiyacı olan bir hizmettir. Bayern Transport olarak bu ihtiyacı karşılamak adına müşterilerimize güvenli hizmet sağlıyoruz. Avusturya, Macaristan, Almanya ve İsviçre başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesine nakliye hizmetimiz bulunuyor. Macaristan’a parça eşya taşıtmak için de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Macaristan’a Ev Taşırken Hangi Belgeler Gerekli?

Macaristan’a ev taşıtmak isteyen müşterilerin hazırlaması gereken bazı belgeler bulunuyor. Bu belgeler arasında mutlaka pasaport ve vize bilgilerini içeren dokümanlar yer almalıdır. Oturma izni, ikametgah ve adli sicil belgesi de Macaristan tarafından istenen belgeler. Macaristan nakliye firması olarak hizmet veren bizler de gümrükte kendi evraklarımızı sunuyoruz. Gümrük geçişinde firma evraklarının yanı sıra eşyalara dair belgeleri de ilgili görevlilere vermekteyiz.

Türkiye’den Macaristan’a Ev Eşyası Taşıma Ücreti Ne Kadar?

Türkiye’den Macaristan’a taşınmak isteyenler için nakliye ücreti farklılık gösterir. Yurt içi nakliye işlemlerinde dahi sabit fiyat vermek her zaman zordur. Taşınacak olan eşya, kapasite, yoğunluk ve mesafe gibi unsurlar gözetilerek fiyat belirlenir. Türkiye çıkışlı nakliyeler olduğu gibi ters istikamette de nakliye yapılabilir. Macaristan güvenilir nakliye şirketi arayışında olan kişilerin Bayern Transport ekibi ile görüşmesini tavsiye ediyoruz. Uzmanlarımız tarafından yapılacak değerlendirme ile müşterilerimize en uygun fiyat verilecektir.

Dilerseniz  Yurtdışına Eşya Nakliyatı hizmetimize değindiğimiz içeriğimizi de ziyaret edin.

Macaristan’a Eşya Taşıma Süreci Nasıl Başlatılır?

Macaristan nakliye şirketi tavsiyesi isteyen kişilerin güvenli ve tecrübeli firmaları tercih etmesi gerekir. Bayern Transport olarak müşterilerimizi nakliye sürecinin her anında destek sağlıyoruz. Uzman ekibimiz ile planlama yapıldıktan sonra taşınacak eşyalar için gerekli belgelerin hazırlanıp ekibimize verilmesi gerekiyor. Ekibimize sunulan belgeler kontrol edildikten sonra eşya taşıma süreci başlatılıyor.

Zati Eşya Nedir?

Zati eşyalar, kişinin özel kullanımına tabi olan eşyalardır. Tüzel kişiliğe ait olmayan ve sadece bireye ait olan eşyaları kapsar. Macaristan’a ya da başka bir ülkeye ev ya da mobilya taşıtmak isteyen kişilerin eşyaları, zati eşyadır. Zati eşya terimi uluslararası nakliye alanında kullanılır ve kendisi için geçerli olan gümrük kurallarına göre taşınır. Macaristan’a ev taşıma yapılırken zati eşyadan gümrük vergisi alınmaz.