Türkiye’den Almanya’ya Ev Eşyası Taşımak

Türkiye’den Almanya’ya Ev Eşyası Taşımak

Türkiye’den Almanya’ya ev eşyası taşımak Avrupa bölgelerine taşınmak isteyen kişilerin ihtiyaç duyduğu hizmetler arasındadır. Çalışma alanını Almanya’ya taşımak ya da eğitim hayatına yurtdışında devam etmek isteyen birçok kişi Almanya için taşımacılık hizmetleri talep etmektedir. Müşteri taleplerine kaliteli çözümler sunan firmamız bu bağlamda gerekli desteği koşulsuz bir şekilde sağlamaktadır.

Almanya’ya taşımacılık hizmetlerinin gerekliliklerine hâkim olan firmamız bu alanda elde ettiği tecrübeleriyle müşterilerinin memnuniyetini sağlamak konusunda başarılı olan sayılı şirketler arasında yer alıyor. Yasal olarak onaylı şirketlerden bir tanesi olan firmamız lojistik sektöründe güveni ifade eden C3 yetki belgesine de sahiptir.

Güler yüzlü, profesyonel, titiz ve disiplinli çalışma ahlakından ödün vermeyen personel kadrosuyla uzun yıllardır sektörde hizmet sağlayan şirketimiz her ihtiyaca uygun şekilde gerekli faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Sizlerde bu faaliyetlerden yararlanmak istiyorsanız Türkiye’nin her bölgesinde aktif olarak hizmet sağlayan temsilciliklerimizle iletişime geçebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’den Almanya’ya Nakliyat Şirketi

Türkiye’den Almanya’ya ev eşyası taşımak konusunda uzun senelere dayanan tecrübemiz mevcuttur. Türkiye’den Almanya’ya nakliyat şirketi olarak sağlam tecrübemizi siz değerli müşterilerimize sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Lojistik alanında gösterdiğimiz başarımızla birçok kişinin yurtdışına taşınma işlemlerini en güvenli şekilde gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Firma olarak bünyemizde çalıştırdığımız özverili ve profesyonel personellerimizle lojistik alanındaki ihtiyaçlarınıza kesin ve kalıcı çözümler sunuyoruz. Almanya’da başlayacağınız yeni hayatınıza sorunsuz ve konforlu bir şekilde ilk adımı atmanız için tüm gereklilikleri sizin adınıza yerine getirmekteyiz.

Son teknoloji ve modern taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirerek hem hızlı bir şekilde taşınma işlemlerinizi gerçekleştiriyor hem de sizlerle sorunsuz ve stressiz bir taşınma süreci yaşatıyoruz. Sektörde yer aldığımız ilk günden bu yana aynı özveri ve hassasiyetle taşımacılık işlemlerinizi yerine getirmekteyiz.

Türkiye’den Almanya’ya Güvenilir Ev Taşıma Hizmetleri

Türkiye’den Almanya’ya ev eşyası taşımak zorlu bir süreci de beraberinde getirmektedir. Bu bağlamda yurtdışına taşınmak isteyen kişiler lojistik firmalarından destek talep etmektedir. Sektörün öncü isimleri arasında yer alan firmamız taleplerinize profesyonel bir şekilde karşılık vermektedir. Profesyonel iş disiplinimiz sayesinde mutlu müşteriler kazanmakta ve başarılarımızı günden güne katlamaktayız.

Taleplerinize karşılık verirken güvenilir hizmet sunmayı da garanti etmekteyiz. Bu güvenirliliği sağlamak için de sizlere çeşitli teminatlar sunmaktayız. Bu teminatların başında ise sigortalama işlemleri gelmektedir.

Ev eşyalarınızın taşımacılığını gerçekleştirmeden önce eşyalarınızın her biri için sigorta düzenlemesi yapmaktayız. Yapılan bu düzenlemeler sayesinde nakliye sürecinde eşyalarınızın hasar görmesi durumunda mağdur olmanızı engellemekte ve gerekli tüm sorumlulukları şirket olarak kabul etmekteyiz.

Türkiye’den Almanya’ya Sigortalı Taşıma Hizmeti

Türkiye’den Almanya’ya sigortalı taşıma hizmeti sunan firmamız daha önce de belirttiğimiz gibi eşyalarınız için sigortalama işlemleri gerçekleştirmektedir. Düzenlenen sigorta kapsamında nakliye sürecinde firmamız kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hasarın ve aksaklığın sorumluluğunu en başından kabul etmekteyiz.

Elbette böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için ilk olarak nakliyat sürecinde güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için gerekli tüm önlemleri almaktayız. Bu önlemlerin başında paketleme işlemlerini eşya güvenliğini sağlamaya uygun şekilde yapmak geliyor. Paketleme süreçleri için gerekli olan hassasiyeti sağlayabilecek personellerle süreci ilerletmekteyiz.

Öte yandan nakliye araçlarımızı da bahsettiğimiz kriterlere uygun şekilde gerçekleştirmekteyiz. Lojistik alanında kullandığımız araçların her birinin bakımlarını düzenli olarak yapmaktayız. Bütün bunlara ek olarak araçlarımızın içerisinde taşımacılık faaliyetlerini hızlandıracak ve eşyalarınızı uygun şekilde taşımaya yarayacak olan ekipman donanımlarını da bulundurmaktayız.

Türkiye’den Almanya’ya Araç Nakliyesi

Türkiye’den Almanya’ya ev eşyası taşımak içi sunduğumuz hizmetlerimize ek olarak farklı tipte taşımacılık hizmetleri de sunmaktayız. Sunduğumuz bu hizmetler arasında araç nakliyatı da bulunmaktadır. Bilhassa araç taşımacılığı konusunda ekstra özen göstermekte ve sürecin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktayız.

Türkiye’den Almanya’ya araç nakliyesi konusunda en elzem unsur aracın taşıma esnasında uygun şekilde sabitlenmesidir. Tıra yüklenen araç uygun ekipmanlar ve malzemeler kullanılarak sabitlenmediği takdirde nakliye esnasında aracın hasara uğrama ihtimali ortaya çıkabilir. Bu durum müşterilere maddi anlamda büyük külfete neden olmaktadır.

Bu nedenle araba nakliyatı gerçekleştirirken işinin ehli kişilerden hizmet almak gereklidir. Araç nakliyatı konusunda tecrübe sahibi olan firmamız işinin ehli personellerine ek olarak araç nakliyatının en kusursuz şekilde gerçekleştirilebilmesi için gerekli olan ekipman ve donanımlara da sahiptir.

Türkiye’den Almanya’ya Nakliyat Fiyatları

Türkiye’den Almanya’ya ev eşyası taşımak isteyen kişilerin en fazla merak ettiği konuların başında nakliyat fiyatları gelmektedir. Hizmet alan müşteriler kaliteli hizmete ek olarak bu hizmetleri bütçe dostu fiyatlarla satın almak istemektedir. Bu anlamda sıkı bir piyasa araştırması yapan müşteriler bütçelerine en uygun çözümleri seçmektedir.

Türkiye’den Almanya’ya nakliyat fiyatları konusunda da müşterilerinin taleplerine yanıt veren firmamız sağladığı ödeme ayrıcalıklarıyla da sektörde ön plana çıkmaktadır. Uygun hizmet bedelleriyle cebinizi yormayacak nakliyat hizmetlerini sizlere ulaştırmaktayız.

Almanya Nakliye Fiyatları Almanya Ev Taşıma Ücretleri
Koli Taşıma 50 – 70 €
Parça Eşya 110 – 180 €
5 m³ ve Altı Eşya  700 – 900 €
1+1 15 m³ Eşya 1.800 – 2.600 €
2+1 25 m³ Eşya 3.000 – 4.400 €
3+1 35 m³ Eşya 4.200 – 6.000 €

 

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye’den Almanya’ya ev eşyası taşıma ücretleri ne kadar?

Türkiye’den Almanya’ya ev eşyası taşımak için gerekli ücretler eşya yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Firmamız piyasa koşulları göz önüne alındığında en uygun fiyat aralıklarıyla müşterilerine yardımcı olmaktadır. Nakliyat hizmeti bedelleri hakkında daha net bilgi almak için ücretsiz ekspertizimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan hizmetler için sözleşme düzenlenmekte mi?

Firmamız lojistik alanında sunduğu her hizmet için ayrı ayrı sözleşme düzenlemektedir. Düzenlenen sözleşmelerle müşteri hakları güvence altına alınmaktadır. Öte yandan düzenlenen sözleşmeler yasal gereklilikleri de yerine getirmektedir.

Sigortalı taşımacılık hizmetleri ne anlama geliyor?

Sigortalı taşımacılık hizmetleri sunulan hizmet esnasında meydana gelebilecek herhangi bir durumda müşterilerin maddi mağduriyet yaşamasının önüne geçilmesi demektir. Hizmet öncesinde düzenlenen sigorta sayesinde eşyalarınızın ve ödediğiniz hizmet bedelinin teminatını sizlere sağlamış oluruz.