Uluslararası Eşya Taşıma Firmaları

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte günümüzde birçok alandaki iş koşullarında da iyileşmeler olmaya başladı. Bu iş modellerinden biri de uluslararası eşya taşıma firmaları tarafında görülen iyileşmeler ve sunulan hizmetlerdir.

 Bu sayede de yurt içi olsun yurt dışı olsun her bölgeye çok rahatlıkla, güvenle insanlar eşyalarını taşıyabilmektedir. Ve son zamanlarda uluslararası nakliye ve kargo gönderimi eskiye nazaran kat ve kat artmış durumdadır.

Firmamızın Sunduğu Taşıma Hizmetleri

Uluslararası eşya taşıma firmaları taşımacılık sektöründe olduğu için bu işi profesyonel bir şekilde hizmet sunmaları gerekmektedir. Taşınılacak olan eşyaların, mal ve yüklerin taşınmasında gerekli olan tüm üst düzey önlemlerin alınması gerekir. Ülkemiz uluslararası eşya  taşıma firmaları  olarak alanında  çok sayıda iyi  hizmet sunan  birçok firmaya sahiptir.

Bu alanda hizmet veren firmaların sayısındaki artışın en temel sebeplerinden biri şüphesiz ki ulaşım altyapısında olan iyileştirmelerdir.  Ve bir diğer sebep ise bu sektörde yer alan kadronun  genç ve dinamik bir yapıya sahip olması da oldukça etkili hale gelmiştir. Çünkü uluslararası taşımacılık alanında hizmet veren firmalar hem profesyonel bir organizasyon ile çalışan personel kadrosunu hem de nitelikli bir teknik alt yapını olmasını zorunlu kılar.

Gelişen teknolojinin Nakliyat Firmalarına Etkisi

 Günümüzde teknolojinin gelişmesinin katkılarıyla taşımacılık hizmetlerinin artık üst düzeyde hizmet sunmaya başlamıştır.  Özellikle de ülkeler arası ulaşım altyapısının eskiye nazara çok iyi düzeyde gelişmesi ile birlikte, uluslararası taşımacılık hizmetleri de kendisini etkili bir şekilde kendini kanıtlamıştır.

Günümüz şartlarında uluslararası taşıma firmalarına olan ihtiyaç her geçen artış göstermektedir. Bu artışa bağlı olarak bizlerde bu alanda hizmet sunmaya devam ediyoruz. Elbette ki dünyanın çapında ihtiyaç olan bu durum kendi ülkemiz için de yapmış olduğumuz taşımacılık hizmetinde de geçerlidir. Farklı bir ülkeye taşınma durumunuz söz konusu ise ya da farklı bir ülkeden eşya ya da ürün gönderimi sağlayacaksanız; mutlaka işini iyi yapan profesyonel bir firma ile çalışmalısınız. Firmamız sizlere bu konuda en kaliteli ve uzman nakliyat hizmetini sunmaktadır.

Bizi Yakından Tanıyın

Sektörde yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimlerimizden yola çıkarak firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi kalitede hizmet sunmaya devam ediyor. Profesyonel ekibi ve teknik altyapısı ile sizlerin eşyalarını güvenli bir şekilde taşımasına destek sağlıyor.  Sektörün gereksinimleri göz önüne alarak en uygun şekilde nakliye çözümlerini bulup bunu uygulamaya geçirmekteyiz. Taşımacılık sürecindeki işleyiş biçimini en iyi şartlarda oturtmuş halde müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Profesyonel ekibimiz ile her geçen gün daha iyi hizmet sunmak, var olan lojistik firmamızı güçlü hale getirmek için, bir önceki günden daha iyi hizmetler vermeyi hedeflemekteyiz. Planlı iş yürütme organizasyonu ile alanında uzman bir rakip ile hizmet sunmaktayız. Son teknolojik ürünler ve yazılım programları ile hizmet verdiğimizden dolayı işi takip etmede ve oluşabilecek sorunlara karşı çözüm odaklı ilerlemeyi ilke edindiğimizden dolayı bizler ile çok rahat bir şeklide hizmet alabilirsiniz.

  • Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler arasında asansörlü taşımacılık
  • Eşyalarınızı koruma altına aldığımız için sigortalı taşımacılık
  • Eşyalarınıza hiçbir zara gelmemesi için üst düzey korum teknikleri ile ambalajlama hizmeti vermekteyiz.
  • En hızlı ve güvenilir şekilde de eşyalarınızın kısa sürede taşımacılığını teslimatını gerçekleştirmekteyiz.

Uluslararası Eşya Taşımada Tek Adres

Uluslararası eşya taşıma firmaları arasında firmamız gerek yurt içinde olsun gerek yurt dışına olan taşımacılık işlerinde kendine bir yer bulmuştur ve bu süreçteki yerini sağlam temeller üzerine kurduğundan dolayı emin adımlarla yürümektedir. Hizmet verdiğimiz alanda Türkiye’nin ithalat ve ihracat ihtiyacına olumlu cevap verebilecek bir altyapıya sahip olduğumuzu söyleyebiliriz.

Bu altyapının sunduğu hizmet kapsamında sahibi olduğumuz araç filosu ve kiralık araç sözleşmelerimiz ile kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Geniş bir çalışma portföyüne sahip olan firmamız, birçok ülkeye hizmet vermekteyiz. Avrupa ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye kısacası kara yolu taşımacılığı ile olduğu  birçok ülkeye bu hizmeti sunmaktayız. Bu ülkelere, kendi araç filolarımız ve tecrübeli ekibimiz ile ev eşyalarınızı korunaklı bir şekilde karayolu taşımacılığı ile taşıyoruz.

Taşınma Fiyatları Ne Kadar?


Taşınma maliyetinizi en aza indirmek adına eşyalarınızın sayısı ve gidilecek olan ülke ve güzergâhlar göz önüne alınarak sizler için en uygun özelliğe sahip olan araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca  kullanmış araçlarımız çevreye duyarlı olan, sessiz motor  özelliğine sahip son model kapalı kasa araçlardır. Eşyalarınızı profesyonel bir şekilde ambalajlayıp gruplandırarak araçlarımıza özenli bir şekilde dizilimini gerçekleştirerek taşıyoruz.

 Vizyonumuz; Türkiye ve  yurt dışına sunmuş olduğumuz taşımacılık sektöründe adından söz ettirmek, müşterilerimizin güvenini kazanmaktır. Ve bu hizmetleri en iyi şekilde sunarak sektör içerisindeki başarıyı bireysel ve kurumsal olarak sağlamaktır. 

Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz tavsiyeler ve taşıma alanındaki ihtiyaçlara güvenle yaklaşabilmesi için sektöre ve müşterilerine özverili, saygılı, duyarlı, yenilikçi bir firmayız. Sürekli kendini geliştiren bir düşünce yapısı ile sunacağımız hizmetin Türkiye genelinde herkesin güvenle tercih edebileceği, referans gösterilebilecek konumda olmayı amaçlayan bir firma olmayı hedeflemekteyiz.

 Uluslararası eşya taşıma firmaları olarak taşımacılık sektöründeki sorumluluğumuzun ve görevlerimizin farkına varıp, bugünden daha iyi bir yarın inşa etmek vizyonumuzun temel çatısını oluşturmaktadır.

Sigortalı Taşıma

 Uluslararası eşya taşıma firmaları adı altında internetten araştırma yapıldığında bir dizi nakliye firması ve uluslararası kargo firmaları karşınıza çıkar. Kaliteli hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizin eşyalarını büyük bir titizlik, özveri ve hassasiyet ile eşyalarınızı taşıyoruz. Yıların tecrübesi ve güvene dayalı olarak verilen bir hizmet sunmuş olduğumuzdan dolayı son model kapalı kasa taşımacılık yapan araçlarımız ile ve alanında uzman ekibimiz ile eşyalarınızı sigortalı olarak tüm Türkiye’ye ve karayolu taşımacılığı ile de birçok Avrupa ülkesine güvenli bir şekilde en kısa sürede taşımaktayız.

Şüphesiz ki uluslararası eşya taşıma firmaları arasında tercih yaparken titiz davranmakta fayda vardır ki bu size önemli avantajları da beraberinde sunar. Çünkü sektörde çok fazla uluslararası eşya taşıma firmaları olduğundan dolayı hem farklı fiyat politikalarının uygulanması hem de farklı hizmet kalite standartlarını karşınıza çıkar. Bizlerde bu gelişen ve değişen çağın dünyasına ayak uydurarak müşterilerimize en iyi derece de hizmet sunmayı ilke edindik.

Kurumumuz ayrıca alanında en iyi hizmet veren en çok başarı ile nakliye çözümü üretmeyi hedef alan bir firmadır.  Uluslararası eşya taşıma firmaları arasında olan firmamız müşteriye sunmuş olduğumuz hizmetleri sorunsuzca yerine getiren ve müşteri memnuniyeti ilkesinden hiçbir zaman taviz vermeyen   politikalar ile ilerlemeye devam etmekteyiz.  

Formun Üstü

Formun Altı