Uluslararası Ev Taşımacılık

Olağanüstü uluslararası taşıma hizmetleri sunan uluslararası taşıma şirketiniz biziz. Uluslararası ev taşımacılık şirketimizde, uluslararası taşınmanızı baştan yeni başlangıca kadar yönetiyoruz. Çünkü nereye giderseniz gidin kendinizi evinizde hissetmenizi istiyoruz. Başka bir ülkeye taşınmak göz korkutucu bir deneyim olabilir. Ama bunun hayatınızdaki en heyecan verici anlardan biri olması gerektiğini düşünüyoruz.

Bu nedenle bizde, her şeyin saat gibi çalışmasını sağlamak için tek bir koordinasyon noktamız var. En küçük ayrıntılara kadar her şeyin mükemmel olmasını sağlamak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Depolama hizmetlerinden paketleme ve paketten çıkarmaya kadar her şeyi biz hallediyoruz İşinizi kolaylaştırmak için güvenebileceğiniz uluslararası nakliyeciler biziz. Basit, verimli ve kişiye özel taşıma hizmetlerimiz sayesinde kusursuz bir deneyim sunuyoruz. Yalnızca ihtiyacınız olan hizmetleri seçip ödüyorsunuz.

Uluslararası Ev Taşımacılık Hizmetimizin Aşamaları

İşe başlamak için, ihtiyaçlarınızı değerlendirmek üzere sizinle birlikte çalışabilmemiz için taşınmadan önce bir istişare gerçekleştiriyoruz. Size uluslararası taşıma hizmetimizin nasıl çalıştığını ve taşınma hizmetimizin tüm ek özelliklerini anlatıyoruz. İsteğe bağlı ekstralar da dahil olmak üzere nakliye maliyetlerimiz konusunda tamamen şeffafız. Uluslararası taşınırken kişisel eşyalarınızı güvende tutmanın önemini anlıyoruz. Taşınma gününde, paketleme malzemeleri ve tekniklerinde yalnızca en iyilerden oluşan profesyonel nakliyeciler ve paketleyicilerden oluşan ekibimizi gönderiyoruz. Uluslararası ev taşımacılık şirketimizde sizde güvenle hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Uluslararası Ev Taşımacılık Olarak Önem Verdiğimiz Noktalar

Uluslararası taşımacılık sektöründe alternatif taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Güvenilir ve kaliteli hizmetimizle sektörde söz sahibi firmalar arasında yer almaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunuyoruz. Ekonomik ve esnek alternatif çözümler sunmayı taahhüt ediyoruz. Vizyonumuz: Karayolu, havayolu, denizyolu ve diğer yan taşımacılık hizmetlerinde uluslararası öncü olmaktır. Sosyal sorumluluk projelerinde önemli görevler üstlenmektir. Kalite ve güven ile anılan bir firma olmak. Müşterilerinin her türlü ihtiyacına cevap verebilecek esnek ve kurumsal yapıya sahip bir kurum olmaktır.

Kuruluşundan bu yana yükselen bir başarı grafiğine sahip olan şirketimiz, uluslararası kalite standartlarının gereklerini yerine getirmiş ve müşteri memnuniyeti odaklı yönetim anlayışını benimsemiştir. Alanında uzman ekibimizle beraber, müşterilerin çeşitli ihtiyaçlarına çözüm önerileri getiriyoruz. Yurt dışında deneyimli ve sağlam acente ağı sayesinde oluşabilecek tüm sorunların önüne geçmiş ve sorunsuz bir hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamız alternatif taşıma modellerini her geçen gün geliştirmektedir. Uluslararası evden eve nakliyat hizmeti ile tüm eşyalarınızı bir ülkeden bir başka ülkeye güvenle taşıyabilirsiniz.

Eşya Taşımada Paketleme Hizmetinin Önemi

 Eşyalarınızın uzun mesafe koşullarına göre toplanması ve paketlenmesi, gümrük işlemleri dahil tüm kurallara uygun olarak taşınması ve ilgili adrese ulaştığında en güvenli şekilde bu adrese yerleştirilmesi evden eve nakliyat kapsamına dahildir. İki farklı ülke arasında taşınma durumunuz varsa, bu tür profesyonel bir hizmet sizin için gerekli olacaktır. Uluslararası evden eve nakliye hizmeti, birbiri ardına gelen birkaç önemli adımdan oluşur. Öncelikle bir tespit çalışması yapılır. Taşınacak eşyanın gideceği ülke ve miktarına göre gerekli fiyat ve teslim süresi bilgisi tarafınıza verilmektedir. Karşılıklı mutabakata varıldığında tüm eşyalar gümrük transit kurallarına ve uzun bir yolculuğa uygun şekilde paketlenmektedir. Planlanan ve zamanında yapılan tüm resmi yazışmalar tamamlandıktan sonra taşıma süreci başlar. Tüm nakliye işlemleri sigortalı olarak en güvenilir şekilde hazırlanır. Uluslararası evden eve nakliyat hizmetimiz ile sektörde her zaman bir adım öndeyiz. Firma olarak sektörün tüm gereksinimlerini yakından takip ediyor ve sizlerin talepleri doğrultusunda en son hizmetleri sunuyoruz. Uluslararası evden eve taşımacılık hizmetlerinde taşıma hizmeti tırlar ile sağlanmaktadır. Evlerinizi veya iş yerlerinizi yurt dışına taşıma sürecinde kapalı kasa tırlar hizmet vermektedir. Bu süreç, her biri güvenli nakliyeye uygun olarak hazırlanmış ve gerekli tüm nakliye belgelerine sahip tır ve şoförler ile gerçekleşmektedir.

Yola çıkarken süreci başlatan firmamızın hedefleri vardı. Müşteri memnuniyeti, düzenli ve profesyonel çalışma prensibi ve her zaman yenilikçi olma hedefleri bugün sektörde kendimize güçlü bir yer edinmemize neden olmuştur. Bize güvenin ve uluslararası taşımacılığın zirve noktası ile tanışın. Son olarak yurtdışına taşınmak yeni ve heyecan verici olabilir ve yanınızda profesyonel nakliyecilere sahip olmak bunu çok daha kolaylaştırabilir. Uluslararası ev taşımacılık, planlama ve paketlemeden varış ve teslimata kadar size yardımcı olabilir.

Uluslararası Ev Taşımacılık Olarak Sunduğumuz Paketleme İşlemleri

Tam paketleme: Tam hizmet taşıma deneyimimizin bir parçası olarak,  ekibimiz evinizdeki her bir çekmeceyi ve dolabı paketleyecektir. Taşınma gününden önce, nakliyecilerimiz tüm evinizi kutulamak için tüm kutular, baloncuklu ambalaj, paketleme fıstıkları, paketleme kâğıtları ve taşıma bandı ile donanmış olarak gelir. Kırılabilir eşyalarınıza ekstra özen gösteriyoruz, her bir parçayı ambalaj kâğıdına ayrı ayrı sarıyoruz ve taşıma sırasında eşyaların kaymasını önlemek için her kutunun dikkatlice doldurulduğundan uluslararası ev taşımacılık olarak emin oluyoruz.

Sökme/Tekrar Birleştirme

 Yatakları ve diğer hacimli mobilya parçalarını sökmek sabır, zaman ve doğru aletler gerektirir, ancak bu, uğraşmanıza gerek olmayan bir şey! Nakliyecilerimiz, mobilyalarınızı sökmekten ve taşındıktan sonra yeniden monte etmekten mutluluk duyar, böylece yapmanız gereken bir şey daha azalır. Kısmi paketleme: İsterseniz sizler de paketleme sürecinin bir parçası olabilirsiniz ancak işi bitirmek için zamanınız yoksa bize bildirin! Nakliyecilerimiz, taşınma günü geldiğinde tüm kutularınızın gitmeye hazır olduğundan emin olmak için gelip kaldığınız yerden bitirmekten mutluluk duyar.

Depolama İçin Paketleme

Eşyaları kısa veya uzun süreli depolamaya mı taşıyorsunuz? Eşyalarınızın depolama için paketlenmesi, sıcaklık dalgalanmaları, nem ve kemirgenler gibi potansiyel depolama tehlikelerinden uygun şekilde korunmalarını sağlamak için özel olarak dikkate alınır. Paketleme uzmanlarımız, eşyalarınızı aylarca hatta yıllarca depolamak için doğru malzemelere sahiptir. Hatta ihtiyaç duyabileceğiniz öğelere kolayca erişebilmeniz için her şeyi biriminize taşımanıza ve organize etmenize yardımcı olabiliriz.

Her şeyi yeni evinize taşımanın taşınmanın en kötü yanı olduğunu düşündünüz, ancak daha sonra kendinizi paketlerini açmak için bir yığın hareketli kutuyla karşı karşıya buluyorsunuz! Uluslararası ev taşımacılık şirketimizde sizde güvenle eşyalarınızı taşınmasını sağlayarak yeni yaşam alanında yaşamaya başlayabilirsiniz.

Taşındıktan sonra mutfağınızı veya dolaplarınızı en iyi şekilde nasıl düzenleyeceğinizi bulmaya çalışmak göz korkutucu bir görev olabilir. Ancak, bizim firmamıztam da bunu yaparken sizleri tüm endişelerinizden kurtaracaktır. Siz farkına bile varmadan, eşyalarınızı boşaltacak ve yeni evinizde hayatın tadını çıkarmaya hazır olacaksınız! Sigortalı, asansörlü, özel korunaklı sistemlerimizle bırakın hızlı bir şekilde eşyalarınızı uluslararası ev taşımacılık olarak sizler için en güvenli ve hızlı şekilde taşımaktan mutluluk duyuyoruz.

Formun Üstü

Formun Altı