Uluslararası Mobilya Gönderimi

Uluslararası mobilya gönderimi başta olmak üzere pek çok nakliye faaliyetleri giderek hız kazanmaktadır. Özellikle Türkiye’den başta Almanya olmak üzere çeşitli Avrupa ülkelerine nakliye hizmeti ihtiyacı artmıştır. Bununla birlikte uluslararası nakliye bireysel ve ticari amaçlar ile de kullanılabilir. Profesyonel bir şekilde uluslarası mobilya transferi hizmeti sunan firmamız, Bayern Transport adıyla senelerdir faaliyetlerini sürdürür.

Uluslarası nakliye sektörünün güvenilir hizmetlerinden birini sunan firmamız, Türkiye’den aldığınız eşyaları en iyi fiyat garantisiyle yurt dışına taşımanıza yardımcı olur. Alanında uzman ekibiyle hizmet veren firmamız, güvenli ve hasarsız bir şekilde eşyalarınızın taşınmasını sağlar. Bunun yanında yurt dışına eşya transferi için gerekli olan belgelerin eksiksiz temini için profesyonel destek hizmeti sağlar.

Uluslararası Nakliye Hizmeti

Yurt dışına taşımacılık hizmeti sunan firmalar arasında ön plana çıkan Bayern Transport müşteri odaklı faaliyeti ile dikkat çeker. Almanya gibi arz talep dengesi olan ülkelere taşımacılıkta en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen firmamız, eşyalarınıza uygun belge ve koşullara sahip araçlar ile hizmet verir. Bununla birlikte nakliye araçlar, eşyalarınıza uygun boyut ve donanımda seçilir. Böylece iyi koşullarda taşıması sağlanan eşyalar olabilecek en hasarsız şekilde dilediğiniz lokasyona teslim edilir.

Uluslararası mobilya gönderimi hususunda uzman olan firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm belge ve koşulları sizin için ayarlar. Gönderilecek eşyalarınızın ölçüm ve tartım işlemleri yapılarak titizlikle uluslararası taşımacılığa uygun hale getirilir. Böylece vakit kaybetmeden yurt dışına tüm eşyalarınızı zahmetsiz bir şekilde gönderebilirsiniz. Parça eşya taşımacılığı hizmeti konusunda uzmanlaşmış olan firmamız nakliye konusundaki tüm detayları en ince ayrıntısına kadar sizin için hazırlar. Koşulları uluslarası taşımacılığa uygun haldeki özel araçlarla hassas bir transfer sağlar.

Uluslararası Mobilya Nakliyatı

Türkiye’den Avrupa’ya mobilya ve beyaz eşya transferi günümüzde sıklıkla tercih edilen bir durumdur. Özellikle maddi olarak oldukça uyguna gelen ve kaliteli malzemeleri ile ön plana çıkan Türkiye; Almanya, Avusturya, Hollanda, Belçika, Macaristan gibi Avrupa ülkelerine eşya gönderimi yapar. Taşımacılık konusunda uzman olan ekibimizden profesyonel destek alarak uluslararası nakliye standartlarına uygun bir şekilde taşımacılık hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Yurt Dışı Mobilya Gönderimi Fiyatları

Uluslararası mobilya gönderimi için net bir fiyat belirlemek oldukça zordur. Bu durumun birÇok nedeni mevcuttur. Özellikle yurt dışına nakliyede birçok parametre bulunur. Yurt dışına eşya taşınma hizmetinin fiyat değişimini etkileyen faktörler aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Otoban geçiş ücretleri,
  • Gümrük vergisi,
  • Eşya sigortalama masrafları,
  • Nakliye ücreti

Türkiye’deki bir mağazadan satın aldığınız eşyaları zorlanmadan yurt dışına çıkarmak istiyorsanız firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Ayrıntılı fiyat bilgisi için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

Yurt Dışına Mobilya Gönderimi Yapan Firmalar

İşletmeler ve bireysel mobilya gönderimi sağlayanların tercih ettiği yurt dışına mobilya taşımacılığı hizmeti, eşyaların ulaşılmasının istendiği adrese sorunsuz bir şekilde ulaşması için talep edilir. Fiyat performans olarak firmamız tarafından sunulan eksiksiz uluslararası taşımacılık hizmetini talep edebilirsiniz.

Bayern Transport’un 2012’de başladığı yolculuğu, lojistik ve taşımacılık tecrübesi ile harmanlandığında hem Türkiye’deki hem de uluslarası müşterilerin başarılı çözüm ortağıdır. Uluslararası mobilya gönderimi yapan firmamız müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak eşyalarınızı gözünüz kapalı bir şekilde teslim etmenizi sağlayacak güveni tarafınıza verir. Müşterilerin memnuniyeti için talepleriniz doğrultusunda hareket eden firmamıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Uluslararası Mobilya Gönderme Süreci

Her türlü ulaşım yolunu kullanan firmamız dilediğiniz ülkeye Türkiye’den eşya transferi yapmanız için çözüm ortaklığı yapar. Mobilya gönderimi sırasında titizlikle hareket eden nakliye uzmanlarımız, müşteri istekleri doğrultusunda çeşitli konularda esneklik sağlayarak en iyi hizmeti sağlar. Bayern Transport bünyesindeki araçlar yardımı ile karayolu taşımacılığında sorunsuz şekilde eşyalarınızın transferi sağlanır.

Uluslararası Ev Taşıma Fiyatlarına değindiğimiz içeriğimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Uluslararası mobilya gönderimi sırasında izlenen süreç şu şekilde maddelenebilir:

  • Öncelikle profesyonel ekibimiz tarafından dilediğiniz adresten mobilyaların alımı gerçekleşir.
  • Adresten alınan eşyalar talepleriniz doğrultusunda taşımaya en uygun hale getirilerek titiz bir şekilde paketlenir.
  • Uygun olarak paketlenen eşyalar kategorize edilerek etiketlenir.
  • Kategorize edilen mobilyaların, gümrük belgeleri ve gümrükleme işlemleri için gerekli olan yasal süreç tamamlanır tamamlanmaz en kısa sürede belirlediğiniz adrese eşyalarınız teslim edilir.

Bizimle iletişime geçtiğiniz anda tüm yasal süreç ve belgeler ile ilgilenmek uluslararası taşımacılık işlemlerini sizin adınıza tamamlarız. Dürüst, hızlı ve güvenli bir nakliye hizmeti için Bayern Transport çözüm ortaklığını tercih edebilirsiniz.