Yurtdışına Mobilya Gönderen Firmalar

Yurtdışında yaşamaya karar veren kişiler mevcutta var olan eşyalarını, mobilyalarını yerleşecekleri ülkeye götürmek artık çok kolay?  Sonuç olarak kişiler sürekli bir araştırma içerisine girmektedirler. Peki, bu noktada bu araştırma içerisine girmiş olan kişiler neler yapmalı, dikkat etmesi gereken noktalar nelerdir? Bizlerde müşteri memnuniyeti ve güveni ile çıktığımız bu yolda bu süreçte yurtdışına mobilya taşıyan firmalar arasında bulunan köklü bir firmayız.

Bundan birkaç yıl öncesine bakmış olursak eğer bu gibi durumlarda ya eşyalarınızı satmak zorunda kalırdınız ya da eşyalarınızı toplayıp depolara kilitlerdiniz. Yaşayacağınız ülkeye yerleşmek içinde yeniden eşyalar almak zorunda kalırdınız ki bu da extra masraf olacağından dolayı bu da kişilerin istemediği bir durumdur. Ama artık bu tarz şeyler teknoloji ile birlikte kayboldu. Çünkü gelişen teknolojinin sunmuş olduğu fırsatlardan yola çıkarak taşımacılık sektörü de kendini iyiden iyiye geliştirdi.

Yurtdışına Eşya Taşımak İçin En İyi Adres

Eşya satmak ve yeniden eşya almak kişilere çok fazla masraf olduğundan dolayı yurtdışına mobilya gönderen firmalar taşınacak olan kişilere gerekli destek ve hizmeti sunuyorlar. Daha ekonomik koşullar altında evden eve ya da uluslararası taşıma ile kişilerin bir yerden bir yere taşınmalarında büyük sorumluluklar üstlenerek müşterilerine gereken hizmetleri sunmaktadırlar.

 Yurtdışına taşınacak olan kişiler eşyalarını taşımaya karar verdikleri noktada kişilerin öncelikli olarak  dikkat etmesi gereken husus gereken bu işi profesyonel bir şekilde yapan yurtdışına mobilya gönderen firmalar hangisi olduğunu iyice araştırıp ve alanında uzman ekip ile iletişim kurmalarıdır. Taşımacılık sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübe, bilgi ve birikim ile kurumsal kimliğe sahip olan firmaların desteğine ihtiyacınız olacaktır.

Yurtdışına Mobilya Gönderen Firmalar Hangi Prosedürleri Uyguluyor?

Yurtdışına mobilya gönderen firmalar müşterilerinin eşyalarını taşırken aşağıdaki belirtilen prosedürleri uygulamaktadırlar. Uluslararası lojistik, yurt içi taşıma göre oldukça detay içeren bir yapıya sahiptir.  Bu yüzden Yurt dışına taşınmaya karar vermiş olan kişilerin bu bilgiler sahip olup ona göre hareket etmeleri taşınma süreçlerinde yaşayacakları sorunu en aza indirmiş olurlar. Kapsamlı ve çok bileşenli bir yapıya sahip olan  uluslararası lojistik taşımacılığında göz ardı edilmemesi gereken noktaları kısaca birkaç maddede özetleyecek olursak şu şekilde listelemek gerekir.

Taşınılacak olan eşya veya yükün taşınacağı ülke hangi ülke ise bu ülkeler arasında ticari anlaşmaların olup olmadığına dikkat edilmelidir. Taşıma işlemini gerçekleştiren firmanın taşıyacağı tüm ürünler hakkında bilgi sahibi olmalıdır.  Bunun yanı sıra gerekli tüm belge ve dokümanları taşınacak olan müşteriler tarafından mutlaka  anlaşmış olduğunuz firmaya göndermiş olmanız gerekmektedir. Yurtdışına mobilya gönderen firmalar ait araçlar gümrükten geçtikleri zaman sıkı bir denetime tabii kaldıkları için bu belgelerin eksiksiz bir şekilde teslim edilmiş olasında fayda vardır.

Sigortalı Nakliyat

Eşyalarınızı sigortalatmanızda dikkat etmeniz gereken diğer önemli bir  konudur. Taşınacak olan eşyaların maddi değerlerinin belirlenmesi ve  bu kapsamda hazırlanacak sigorta sözleşme belgesi tarafların haklarının korunmasında etken bir faktördür. 

Teknolojinin gelişmesinden kaynaklı lojistik sektöründe bu konuda teknoloji ile entegre bir biçimde ilerlediği için lojistik operasyonlar; olası aksaklıkları minimuma indirilirken, güvenli taşımacılığı da kişiler tarafından en çok tercih edilen alanlar arasına girmiş durumdadır.

Yurtdışına mobilya gönderen firmalar diye araştırma yapan kişilerin iller arası olan taşımacılıktan çok daha farklı bir sürecin olduğunu göreceklerdir. Uluslararası taşımacılığın, şehirlerarası taşımadan farklı olduğu için bu alanda tecrübeli, profesyonel olan bir firma ile çalışmalarında fayda vardır.

Nakliyat Sektöründeki Profesyonel Firma

Profesyonel bir firma ile çalışmaya karar verdikleri noktada bu tercihlerinin avantajlarını da görmüş olacaklardır. Bu yüzden bu işte tecrübeli olan ve işini iyi yapan nakliye firmalarını tercih etmelidirler.  Bu noktada bizlerde yurtdışına mobilya gönderen firmalar arasında yerini alarak sizlere en iyi şekilde ve en kaliteli hizmeti sunmak adına elimizden gelenin en iyisini yapmaya her zaman hazırız.

Sizler yaşayacağınız ülke hakkında planlarınızı yaparken bizlerde sizlerin yeni yaşamınızda gerekli desteği vermiş olacağımızdan emin olabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize gereken ilgi ve alakayı göstereceğimizden şüpheniz olmasın. Bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde sizler bütün süreçler hakkında tüm detayları uzman ekibimiz tarafından sizlere aktarılmış olacaktır. Sizin üzerinize düşen görevler ile bizlerde kendi üzerimize düşen görevleri koordineli bir şekilde yaptığımız an en kısa süre içerisinde eşyalarınız istediğiniz ülkeye sorunsuz bir şekilde gönderimini sağlayacağız.

Firma Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Bizlerde bu sektörde yılların vermiş olduğu deneyimlerimizden yola çıkarak müşterilerimize en iyi düzeyde hizmet sunmaktayız. Verdiğimiz hizmetler arasında en önemli hususlar ise şunlardır;

  • Eşyalarınıza karşı sigortalı taşımacılık
  • Eşyalarınızı taşırken zarar görmemesi için üst düzeyde bir ambalajlama tekniği ile eşyalarınızı korumaya alıyoruz
  • Asansörlü taşımacılık ile birlikte eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşımasını gerçekleştiriyoruz.
  • Koordineli bir çalışma sonucunda en kısa sürede eşyalarınızı istediğiniz ülkeye gönderimini sağlıyoruz.

Bizimle iletişime geçen ve firmamızdan hizmet almayı düşünen müşterilerimiz ile birlikte taşınacak olan eşyaları inceleyerek taşınma hakkında gerekli tüm bilgi aktarımlarını sağlıyoruz. Yurtdışına ev taşıma işlemleri şehirlerarası taşımadan çok farklı olduğu için müşterilerimize taşınma esnasında gerekli olan evrakların, belgelerin hazırlanmasını ve gümrük işlemleri için gerekli tüm süreçleri yönetiyoruz. B konuda uzman ve tecrübeli ekibimiz tarafından özenle paketlenen eşyalarınız kapalı kasa araçlarımız ile birlikte gümrük alanına götürülmekte ve gerekli izinler işlemleri tamamlanmaktadır. Bütün resmi işlemler tamamlandıktan sonra sizlerin isteği doğrultusunda sizler için en uygun olan taşıma yöntemi ile eşyalarınız yaşamaya karar verdiğiniz ülkeye taşınmaktadır.

Uluslararası Taşınmanın Maliyeti

Taşınma maliyetinizi sizler ile birlikte değerlendirip maliyeti en uygun hale getirebilmek adına eşyalarınızı, mobilyalarınızın sayısı ve taşınası gerçekleşen ülke ve güzergahlar baz alınarak fiyatlar belirlenmektedir. Sizler için en uygun olan araçlarımız ile siz değerli müşterilerimize gereken hizmet vermekteyiz. Eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesi konusunda dikkatli bir şekilde paketleyip ambalajlayarak ve gruplandırarak araçlara dikkatli bir şekilde yükleyerek taşınmaya hazır hale getiriyoruz.

Sahip olduğumuz düşünce yapısı yani kısacası vizyonumuz; Türkiye ve yurtdışında sağlamış olduğumuz hizmetin kalitesini her geçen gün daha da arttırmak, Uluslararası mobilya taşıyan firmalar kategorisindeadından söz ettirmek ve taşımacılık sektörüne yeni ivmeler kazandırmaktır. En önemlisi de müşteri memnuniyetini ve güvenini kazanmaktır. Ve bu hizmetleri en iyi şekilde servis ederek sektör içerisindeki başarıyı bireysel ve kurumsal olarak elde etmektir.