Türkiye’den Belçika’ya Mobilya Götürmek

Günümüzde nakliye işleri, profesyonel olan kişilere yaptırılması gereken en önemli konulardan birisidir. Lojistik hizmetlerinde tecrübe sahibi olmayan firmalara yaptırılan nakliye işlerinin sonucu genellikle hüsranla sonuçlanır. Özellikle uluslararası mobilya taşıma işlemlerinde, gümrük ya da Avrupa Birliği standartlarına uygun olan nakliyelerin yapılması söz konusudur. Bu bağlamda Türkiye’den Belçika’ya mobilya götürmek için en iyi ve sorunsuz çözüm Bayern Transport olacaktır.

Firmamız, 2012 yılından itibaren sizlere uluslararası nakliye işlerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini önde tutan iş anlayışımızla sizlerin tüm eşyalarınızı Türkiye’den Belçika’ya transfer etme sürecinde bütün imkanları sağlamaktayız. Paket olarak verdiğimiz bu hizmetimizde, karşılıklı olarak anlaşma sağlandıktan sonra mobilyaların paketlenmesi, nakil aracımıza yüklenmesi, mobilyaların Belçika’ya transferi ve ilgili adres teslimine kadar olan bütün süreçler tarafımızca yerine getirilir.

Türkiye’den Belçika’ya Mobilya Götürmek Süreci Nasıl Olur?

Uluslararası nakliye işlerinde, öncelikle güvenilir olan lojistik firmalarının tercih edilmesi, sağlıklı bir nakliye süreci için ilk adımdır. Güvenilir olmayan firmalarla çalışmanın sonucunda mobilyalar zarar görebilmekte, aksaklıklar olmakta ve nakliye sürecinde büyük sorunlar ortaya çıkmaktadır. Aynı zamanda uluslararası nakliye işlerinde ilgili gümrük işlemlerini de kusursuz bir şekilde ilgili lojistik firmasının yapması şarttır. Bayern Transport olarak Türkiye’den Belçika’ya mobilya götürmek işlerinde tüm bu aşamaları sizler için en iyi şekilde yerine getiriyoruz.

Üstelik diğer uluslararası evden eve nakliye işleri yapan firmalara nazaran, müşterilerimize en ekonomik fiyatlarla bu hizmetleri sunuyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle mobilyalarınız en ufak bir zarar görmeden ve darbe almadan Belçika’da istediğiniz adrese teslim edilir. Bütün bu süreç boyunca bizlere haftanın 7 günü ve 24 saat olmak üzere erişebilirsiniz. Uluslararası nakliye işlerinde öncü olan firmamız konusunda tecrübeli ekibiyle ve geniş araç filosu ile istediğiniz her an hizmetinizdedir.

Türkiye’den Belçika’ya Evden Eve Nakliyat İşleri

Uluslararası taşımacılık işleri, müşterilerin bu süreci rahat geçirmesi için önemle planlaması gereken bir konudur. Bu nedenle bu alanda profesyonel ve öncü lojistik firmalarından birisi olan Bayern Transport olarak, sizlere en uygun olan nakliye planını tecrübeli kadromuzla hazırlıyoruz. Karmaşık ve zorlu olan bu süreci sizlerin sorunsuz ve kolay bir şekilde atlatmasına yardımcı oluyoruz. Bu çerçevede siz değerli müşterilerimize sunduğumuz Türkiye’den Belçika’ya mobilya götürmek işleri kapsamında, verdiğimiz lojistik hizmetleri ise şu şekilde sıralanır:

 • Uluslararası parsiyel yük taşımacılığı (Belçika’da birden çok farklı adrese aynı ürünlerin teslimat işleri)
 • Uluslararası lojistik işleri
 • Belçika’ya mobilya götürme işleri
 • Türkiye’den Belçika’ya eşya nakliyesi
 • Türkiye Belçika arası koli taşıma hizmeti
 • Gümrükleme işleri
 • Türkiye ya da Belçika’da depolama işleri
 • Belçika’ya taşınan eşyaların ya da mobilyaların montaj işleri

Görüldüğü üzere firmamız, sizlere ihtiyaç duyduğunuz her alanda en iyi ve kaliteli şekilde lojistik hizmetlerini vermektedir. Aynı zamanda müşterilerimizin özel istekleri için her zaman onlara destek olmak da görevlerimiz arasında yer alır. Bizlere nakliye konusunda olan her ihtiyacınızı sadece iletmeniz yeterli olacaktır.

Türkiye’den Belçika’ya Mobilya Taşıma İşi Hangi Bölgeleri Kapsar?

Batı Avrupa’nın en güzel ülkelerinden birisi olan Belçika, aynı zamanda Avrupa Birliği üyesidir. Buna bağlı olarak Türkiye’den Belçika’ya nakliye işlerinin, kesinlikle Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak yerine getirilmesi gerekir. Bunun için gerekli olan bütün sertifikalara ve belgelere sahip olan firmamız, Belçika’nın istenilen her şehrine nakliye işleri yapmaktadır. Bayern Transport olarak Belçika’da en sık mobilya taşıma işi yaptığımız şehirler ise şunlardır:

 • Brüksel
 • Anvers
 • Brugge
 • Leuven
 • Namur
 • Charleroi
 • Gent

Türkiye’den Belçika’ya mobilya götürmek için müşterilerimizin taleplerine göre nakliye işlerini yapıyoruz. Aynı zamanda firma olarak, bütün lojistik işlerinde kanunların belirlediği gümrük kurallarına uygun olarak taşımacılık faaliyetlerini yürütüyoruz.

Türkiye’den Belçika’ya Mobilya Nakliyesi Fiyatları

Türkiye’den Belçika’ya mobilya götürmek fiyatları taşınacak olan lokasyona, taşınacak olan mobilya sayılarına ve ek olarak müşteri taleplerine göre kendi içerisinde farklılık gösterir. Bunun yanında Bayern Transport olarak, her zaman en ekonomik fiyatlarla sizlere lojistik hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin ek taleplerine göre sizlere sunduğumuz hizmetler ise şu şekildedir:

 • Depolama
 • Asansörlü taşıma
 • Özel paketleme işleri
 • Montaj ve kurulum hizmetleri

Müşterilerimizden gelen taleplere göre sunduğumuz bu hizmetler, her zaman Türkiye’den Belçika’ya yapılan nakliye işlerinde isteğe bağlı olarak yerine getirilir ve nakliye fiyatına dahil edilir.