Hollanda’ya Mobilya Göndermek

Kendi evini kurmak, insan için hayata dair atılmış önemli bir adımdır. Çünkü artık o insanın günlerini geçireceği sabit bir mekanı olmuştur. Ayrıca tamamen size ait olan bu mekanın tüm mobilyalarını ve eşyalarını kendi zevkinize göre seçersiniz. Ancak hayatın ne getireceği bilinmez, bir gün evinizi iş ya da eğitim gibi nedenlerle taşımak zorunda kalabilirsiniz. Ev taşımak çoğu insana göre hayatın en zor yanlarından biridir. Hele taşınacağınız yer yurt dışındaysa. Örneğin, Hollanda’ya taşınmaya karar verdiniz. Yurt dışı iştiraki ile kurulan Bayern Transport ile Hollanda’ya mobilya göndermek artık sizin için sorun değil.

Türkiye’den yurt dışında yerleşmek için en çok tercih edilen ülkelerden biri Hollanda’dır. Bu tercihte Hollanda’nın sunduğu eğitim ve iş imkanlarının yanında ülke olarak Hollanda’nın bir Avrupa Birliği üyesi olması ve sahip olduğu doğal güzellikler sayılabilir. Türkiye’deki evinizden Hollanda’daki evinize ise mobilyalarınızı ve tüm eşyalarınızı taşımak ise taşınma kararı insanların aklındaki en büyük soru. Oysa Bayern Transport ile Hollanda’ya mobilya göndermek, çayınızı içmek kadar kolay. Çünkü evden eve nakliyatın bütün ayrıntıları ile Bayern Transport sizin yerinize ilgilenir.

Hollanda’ya Evden Eve Nakliyat

Taşınacağınız evin Hollanda’nın hangi şehrinde olacağı ise fark etmez. Bayern Transport’un sahip olduğu uluslararası geçerlilikteki sertifikalar ile Hollanda’da nakliyat yapamayacağı şehir yoktur. Müşterilerin en çok evden eve nakliyat talep ettiği Hollanda şehirleri ise;

  • Amsterdam,
  • Rotterdam,
  • Lahey,
  • Utrecht,
  • Maastricht,
  • Eindhoven şeklinde sayılabilir.

Bayern Transport, deneyimli ekip elemanları ve geniş araç filosu ile Hollanda’nın istediğiniz her yerine ulaşır. Bu aslında çok önemli bir hizmettir. Çünkü Bayern Transpot bu hizmetle sizi Hollanda’ya mobilya göndermek gibi büyük bir dertten kurtarır. Taşınacağınız evin ikinci ya da daha yüksek katlarda olması hiç sorun değildir. Çünkü Bayern Transport’un araç filosunda asansörlü taşıma kabinli araçlar da vardır. Bu sayede istenilen her katta bulunan eve nakliyat yapılabilir.

Nakliye sırasında müşterilerin haklı olarak en çok endişe duyduğu konulardan biri de eşyaların ya da mobilyaların zarar görmesidir. Çünkü taşıma esnasında bazı eşyalar camdan yapıldığı için kolayca kırılabilmektedir ya da mobilyalar çizilebilmektedir. Bayern Transport ise yaptığı sözleşmelerle bu durumun önüne geçmektedir. Evden eve taşıma hizmeti sırasında sigortalı nakliye hizmeti veren Bayern Transport, taşıma esnasında oluşabilecek herhangi bir hasarın sorumluluğunu üstlenmektedir. Bu sayede müşteriler evleri taşınırken güven içinde kendi günlük işleri ile ilgilenebiliyorlar.

Hollanda Parça Taşıma Hizmeti

Hollanda’ya evden eve nakliyat hizmetinin dışında Bayern Transport’un parça eşya taşıma hizmeti de vardır. Parça eşya taşıma hizmetinde Türkiye’den satın alınan ama Hollanda’ya nakliyesi gereken beyaz eşya gibi tek ya da birkaç parça eşyanın nakliyesi yapılır. Türkiye’den eşya almayı tercih eden insan sayısı günümüzde artmıştır. Çünkü hem Türkiye’de üretim yapıldığı için daha farklı modeller bulmak mümkündür hem de para birimleri arasındaki kur farkından dolayı eşyalar daha ucuza mal edilmektedir.

Parça eşya taşıma hizmeti özellikle mobilya taşınmasında oldukça tercih edilmektedir. Çünkü Hollanda’da yaşayan Türkler, genel itibari ile Türk motifleri ve desenleri ile yapılmış mobilyalar tercih etmektedir. Mobilyaları topluca enden eve nakliyat şeklinde taşımaktansa tek tek Hollanda’ya mobilya göndermek gibi bir yol da seçilebilir. Türk mobilya sanayisinin dünyadaki sayılı mobilya sanayilerinden biri olduğu düşünüldüğünde bu tercih oldukça anlaşılabilir. Kendilerini yansıtan mobilyalarla ofislerini ya da evlerini döşeyen Türkler kendilerini Türkiye’deymiş gibi rahat ve mutlu hissediyorlar.

Hollanda’ya Nakliyat Fiyatları

Hollanda’ya taşınma kararı alan insanlar ev taşıma işlemlerinin nasıl olacağını merak ediyor ve vakit kaybetmeden evden eve nakliyat firmalarını araştırıyorlar. Haklı olarak müşterilerin buldukları nakliyat firmalarının verdikleri hizmetler kadar nakliye ücretleri de şirket kararını etkiliyor. Hem verdiği hizmetlerle hem de sigortalı nakliyat yapması ile uluslararası nakliyat firmaları arasında öne çıkan şirketlerden biri de Bayern Transport’tur. Bayern Transport uluslararası nakliye yapabilmek için gerekli bütün sertifikalara sahip olması ile de rakiplerinden sıyrılır.

Bayern Transport’un evden eve nakliyat fiyatları ise sayısız faktöre göre değişken gösterir. Çünkü bildiğiniz gibi nakliye tek bilinmeyenli bir denklem değil, çok bilinmeyenli bir denklemdir. Günümüzden örnek verecek olursak pandemi koşulları bile nakliye işlemini etkilemektedir. Çünkü halk sağlığı için bazı yollar kapatılmış ve gideceğiniz yere daha uzun bir yoldan varabilirsiniz. Bu faktörlere hava koşulları, benzin fiyatları ve paralı yollar gibi faktörler de eklenince, sabit bir fiyat vermek iyice zorlaşıyor. Detaylı teklif için lütfen şirketimizle iletişime geçin.