Yurt Dışına Eşyalarımı Nasıl Gönderebilirim?

Taşımacılık sektörü, teknolojinin de gelişmesiyle birlikte iyice gelişmeye ve kapsamını genişletmeye başladı. Bu alanlardan birisi de şehir içi taşımacılıktan bir nokta ötesi olan yurt dışına yapılan taşımacılıktır. Taşıma şirketlerine başvuran müşterilerin neredeyse hepsi “Yurt dışına eşyalarımı nasıl gönderebilirim?” sorusunu firmalara sormaktadır. Bu sorunun cevabı ise taşımacılık hizmeti sunan firmalara göre değişmektedir.

Bayern Transport ise işinde bir marka haline gelmiştir. Böylece müşterilerine güvenli bir taşımacılık sunmakta ve sektör içerisinde kendisinden bu şekilde bahsettirmektedir. Uluslararası taşımacılık denilince insanların aklına birçok taşıma yöntemi gelebilmektedir. Ancak müşteriler en güvenli yol ile eşyalarının taşınması ister. Bizler de güvenlikli bir taşıma sürecini müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız. Tercih edilmemizdeki en büyük sebeplerden birisi de budur.

Uluslararası Taşımacılık Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli

Taşımacılık işi olunca müşterilerin özellikle dikkat etmesi birkaç durum bulunmaktadır. Güvenli bir taşıma süreci için dikkat edilmesi gerekenlere özen gösterilmesi, eşyaların zarar görmemesi adına mühimdir. “Yurt dışına eşyalarımı nasıl gönderebilirim?” sorusunun yanı sıra dikkat edilmesi gereken şeylerde müşteriler tarafından oldukça sorulmaktadır. Bunları sıralamak gerekirse:

 • Güvenli firmalar ile birlikte çalışmak
 • Nakliye şirketi ile sözleşme olmadan iş yapmamak
 • Nakliye sürecinin eşyaların garanti altında olması
 • Eşyaların iyi bir şekilde paketlenmesi
 • Hassas eşyalara uygun işaretlemelerin yapıştırılması

Bayern Transport olarak müşterilerimizin güvenlikli bir taşıma süreci geçirmesi adına her detayla incelikle ilgileniyoruz. Özenli çalışmaları sayesinde bugüne kadar memnuniyet oranını sektör içerisinde oldukça yükseltmiştir.

Yurt Dışı Taşımacılık Hizmeti

Profesyonel çalışanlarla birlikte hazırlanan ve yürütülen birçok hizmet çeşidi mevcuttur. Bahsi geçen hizmetler müşterinin isteğine ve ihtiyacına göre şekillenerek oluşturulmaktadır. Bunun sebebi müşterilerin en uygun ve güvenli şekilde nakliye süreci geçirmesidir. Bayern Transport olarak sunduğumuz hizmetleri şöyle sıralayabiliriz:

 • Havayolu ile taşımacılık
 • Karayolu ile taşımacılık
 • Deniz yolu ile taşımacılık
 • Ev taşımacılık
 • Ofis taşımacılık
 • Araç taşımacılık

Bu hizmetler sayesinde Bayern Transport, sektör içerisinde oldukça hatırı sayılır bir firma olarak öne çıkmaktadır. Müşterinin eşyaları bu sektör için özel yapılmış araçlar ile güvenli bir şekilde taşınır. Uzman ekibi ile müşterilerin eşyaları herhangi bir zarar görmeden paketlenir. Bunların yanında müşterinin değerli hatırları olan eşyaları sağlamlık garantisini içerisindedir.

Uluslararası Taşımacılıkta Hangi Eşyalar Gönderilebilir?

Yurt dışı taşımacılığı söz konusu olduğunda kimi müşterilerin aklına hangi eşyaları gönderip gönderemeyeceği sorusu da takılabilir. Taşınacak eşya hususunda olası sorunlar ortaya çıksa bile yurt dışı taşımacılık kapsamında istenilen tüm eşyaları göndermek mümkündür. Herhangi bir kısıtlama sektör içerisinde şu an için söz konusu değildir. Yatak odası eşyalarından banyo eşyalarına kadar bütün eşyalar yurt dışı taşımacılık hizmeti içinde taşınabilir. Firmamız ile görüşerek başta beyaz eşyaların olmasıyla birlikte tüm eşyalarınızı taşıma içerisine dahil edebilirsiniz.

Ek olarak bir nokta konusu içerisinde oldukça önemlidir. Güvenlik problemi yaşanılabilecek kişisel sayılan eşyaların kullanma lisansı ve/ ya da belgelerinin müşteri tarafında tam olması gerekmektedir. Tüm belgelere sahip olduktan sonra profesyonel taşımacılık hizmetinden yurt dışı taşımacılık için de yararlanılabilir. Sektör içerisinde oldukça iyi bir konumda yer alan Bayern Transport, uluslararası nakliye için kendisini her geçen gün geliştirmektedir. Güvenlikli bir taşınma süreci için firmayı tercih edebilirsiniz.

Uluslararası Taşımacılık Esnasında İstenilen Belgeler

Uluslararası taşımacılık içerisinde müşterilerin profesyonel bir firmayla çalışması oldukça mühimdir. Güvenilir bir taşınma süreci için nakliye firmalarının izlediği yasal prosedürler vardır. Bu prosedürler müşterilerin mağduriyet yaşamasını önlemek adına takip edilmektedir. Yurt dışında bir nakliye işi için uluslararası nakliye standartları kapsamı içerisinde istenilen belgeler şu şekildedir:

 • Yerleşim belgesi
 • Tasdikli vekalet
 • Ülkeye giriş – çıkış izni
 • Nakliye belgeleri
 • Eşya içeriğini gösteren liste

“Yurt dışına eşyalarımı nasıl gönderebilirim?” sorusunu soran müşteriler güvenilir ve profesyonel bir firma ile iletişime geçmelidir. Firma ile müşteriler üstte belirtilen belgeleri paylaşmak zorundadır. Ek olarak nakliye firmalarının eşyalar için gümrükte göstermesi zorunlu bazı belgeler bulunmaktadır. Bu belgeler ise nakliye işinin yapılacağı ülkenin isteklerine göre değişmektedir.

Bayern Transport olarak sektör içerisinde oldukça uzun zamandır yer alıyoruz. Bu tecrübenin verdiği avantaj ile de profesyonel ve güvenli nakliye hizmetini müşterilerimize sunmaktayız.