Avrupa Ülkelerine Eşya Göndermek

Avrupa ülkelerine eşya göndermek, uluslararası nakliye firmalarının yaptığı bir faaliyettir. Ülkeler arasında yapılan bu nakliye ve taşıma işlemleri profesyonellik ve deneyim gerektirir. Bu yüzden işinde uzman, güvenilir ve tanınan nakliye firmaları tercih edilmelidir. Yıllardır müşteri odaklı profesyonel hizmet anlayışı ile çalışan Bayern Transport bu anlamda sayılı firmalardan birisidir. Avrupa ülkelerine eşya göndermek ve kaliteli ve sorunsuz hizmet almak isteyen müşteriler gönül rahatlığı ile Bayern Transport’u tercih edebilirler.

Yurt Dışına Profesyonel Nakliyat

Özellikle son yıllarda iş ve yaşam tarzı değişiklikleri nedeniyle Avrupa ve diğer kıtalardaki ülkelere eşya gönderim oranları artmıştır. Yurt dışına eşya taşıma isteğinde olan ve bunu nasıl yapacağını bilmeyen kişiler, sorunsuz ve kaliteli hizmet almak için araştırmalar yapmaktadır. Bu konuda ilk olarak yapılması gereken şey nakliye işinde uzman, güvenilir ve profesyonel firmalar ile anlaşmaktır. Rastgele seçilen firmalara gönderilecek eşyaları teslim etmek pek de güvenli bir yol değildir.

Avrupa ülkelerine eşya göndermek isteyen kişilerin merak ettiği konulardan bir tanesi de bu işlemi nasıl yapacaklarıdır. Yurt dışına eşya gönderme işlemi gelişigüzel yapılacak bir şey değildir. Bunun için bazı prosedürlerin doğru olarak yerine getirilmesi gerekir. Nakliye için gereken bazı belgeler şunlardır:

  • Gönderilecek eşyaların yazılı olduğu liste
  • Eşyayı gönderecek olan kişinin nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Gümrük işlemleri için gereken vekaletname
  • Eşyayı gönderecek kişinin pasaport fotokopisi
  • Kargo gönderimi yapılacak koşimento belgesi

Bu belgeler hazırlandıktan sonra, anlaşılan firma aracılığı ile eşyalar sorunsuz bir şekilde yurt dışına gönderilecektir. Bu prosedürlerin düzgün bir şekilde tamamlanması için de alanında tecrübeli ve profesyonel hizmet veren firmalar seçilmelidir. Bayern Transport firmamız da bunlardan birisidir.

Bayern Transport Farkı ile Güvenli Eşya Taşımacılığı

Ülkeler arası yapılan eşya taşımacılığı ilk bakışta zor ve zahmetli bir iş gibi görülebilir. Bunu kolaylaştırmak için muhakkak işinde uzman ve deneyimli bir nakliye firmasından yardım alınmalıdır. Birçok Avrupa ülkesine sorunsuz bir şekilde taşıma işi yapan Bayern Transport, yardım isteyen herkesin imdadına yetişmektedir. Kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet anlayışını kendisine düstur edinen firmamız bünyesinde, eşyalarına hiçbir zarar vermeden nakliye işlemleri sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır.

Yurt Dışına Eşya Taşıma Fiyatları

Yurt dışına eşya gönderimi yapılırken, merak edilen konulardan bir tanesi de gönderim fiyatlandırmalarının nasıl yapıldığıdır. Taşınacak eşyaların fiyatlandırma işlemi şu şekilde yapılmaktadır. Öncelikle nakliye firması gönderilecek eşyaları kontrol eder. Eşyaların boyutu ve ağırlığı m3 üzerinden hesaplanır. Buna göre müşterilere bir fiyat bilgisi verilir.

Fiyatlandırma konusunda bir diğer önemli nokta ise eşyanın gönderileceği ve teslim alınacağı yerin arasındaki mesafedir. Fiyatlar bu mesafenin miktarına göre değişiklik gösterir. Örneğin Avrupa’ya gönderilen eşyaların ücretlendirmesi diğer ülkelere göre daha uygundur. Bunun sebebi Avrupa’da gümrük konusunda daha esnek kuralların olmasıdır. Diğer ülkelerin gümrük ve vergi masrafları daha pahalıdır.

Fiyat konusunda firmaların internet sayfasında net bir ücret bilgisi bulmak mümkün değildir. Bunun nedeni ağırlık ve mesafe ücretlerine ek olarak bazı ücretlerin de fiyatlandırılmaya dahil edilmesidir. Fiyat listelerine ek olarak dahil edilen ücretler şunlardır:

  • Sigorta firmasından çıkan masraflar
  • Otoban ücretleri
  • Gümrük vergi ücretleri
  • Diğer ek vergi ücretleri

Bu gibi ek ücretler fiyat listelerine yansıtıldığından dolayı kesin bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir. Bu yüzden fiyat bilgisi almak isteyen kişiler mutlaka anlaştıkları nakliye firması ile iletişime geçmelidir.

Hızlı Nakliye İşlemleri ve Güvenli Taşımacılık

Taşımacılık işi her zaman özverili olunması gereken bir iştir. Bunun sebebi maddi ve manevi değeri olan eşyaların firmalara emanet edilmesidir. Firmalar eşyalara herhangi bir darbe ve zarar gelmemesi için işini titizlikle yapmalıdır. Bayern Transport firmamız, vereceği hizmet konusunda titiz ve güvenli çalışmayı kendisine her zaman görev edinmiştir. Ayrıca işini titizlik ile yapan profesyonel ve uzman personel kadromuz ile sorunsuz hizmet sunmayı başarmaktayız.

Bayern Transport ile tüm Avrupa ülkelerine güvenilir bir şekilde nakliye işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız uzun yıllardır sürdürdüğü sistemli çalışmaları ile hızlı bir şekilde taşıma işlemlerini yapmaktadır. Taşıma işlemlerinin nasıl yapıldığı ya da fiyatlandırma ile ilgili tüm merak ettiğiniz soruları bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Telefon numarası ve mail adresimize sitemizde yer alan iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.